Сортування лохини за якістю з використанням нової технології BLUEBERRY VISION 3 компанії UNITEC

 Сортування лохини за якістю з використанням нової технології BLUEBERRY VISION 3 компанії UNITEC

UNITEC представила технологію сортування лохини за якістю на міжнародній конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації».

Вже другий рік поспіль UNITEC підтверджує свою участь у ролі ексклюзивного технологічного партнера на Міжнародній науково-практичній конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Ця конференція, організована журналом «Ягідник», була присвячена лохині й відбулася у Львові наприкінці минулого року.

Науково-дослідний відділ UNITEC накопичив значний досвід, зокрема під час роботи із замовниками великих плодоовочевих компаній по всьому світі. Це надало можливість розробити вдосконалені оптичні системи, які гарантують точність і надійність сортування за якістю різноманітних свіжих овочів, фруктів і ягід, включно лохини.

Компанія UNITEC завжди підтримувала й демонструвала міцний зв’язок між технологією переробки, сортуванням лохини за якістю та розвитком ринку цих плодів. Саме тому компанія продовжує впроваджувати інновації, щоб дати конкретні відповіді своїм клієнтам.

Найновішим досягненням у галузі сортування якості лохини є технологія Blueberry Vision 3, модернізована версія технології останнього покоління Blueberry Vision 2.

Якщо Blueberry Vision 2 була першою у світі технологією, здатною переглядати 100% поверхні кожної ягоди лохини, то Blueberry Vision 3 оснащена камерами вже з більш високою роздільною здатністю, що дозволяє сортувати ягоди ще ефективніше, точніше та надійніше.

Камери найвищої роздільної здатності Blueberry Vision 3 компанії UNITEC дозволяють сортувати лохину за безліччю незалежних параметрів – внутрішньою якістю (м’якістю ягід), зовнішньою якістю, дефектами форми, а також за оптичними розмірами та кольором – з найвищою точністю й безліччю комбінацій. У такий спосіб можна створити багато класів якості, що задовольнять усілякі смаки споживачів і різноманітні потреби призначення та розподілу товару.

Багато переваг виявили великі плодоовочеві компанії, коли вирішили впровадити технологічні лінії UNITEC, оснащені технологією Blueberry Vision 3, зокрема зниження до мінімуму кількості скарг через розбіжності між продуктом, погодженим з дистриб’ютором, і товаром, що поставляється. Технологія UNITEC є символом якості й надійності. Кінцевий споживач цілком задоволений і лояльний, він ніколи не відчуває себе зрадженим. А ефективність виробництва у плодоовочевих компаніях зростає. Все це поєднується зі скороченням до мінімуму робочої сили на виробничих лініях завдяки високому рівню автоматизації обладнання та делікатності обробки плодів і ягід, якого ніколи не досягали раніше.

UNITEC впроваджує й надалі невпинно втілюватиме інновації, прагнучи допомогти своїм клієнтам вдосконалити їхній продукт, бізнес та збільшити окупність. Усе це найкращим чином сформульовано в місії групи: «We work for your results (Ми працюємо заради ваших результатів)».

UNITEC спеціалізується на розробці та впровадженні інноваційних технологічних рішень для переробки, калібрування, класифікації якостей і пакування свіжих фруктів та овочів, є міжнародною групою з італійським серцем та 13 діючими філіями у найважливіших країнах у галузі овочів та фруктів. Упродовж 97 років UNITEC прагне поліпшити якість переробки фруктів і овочів у понад 65 країнах світу. Компанія надає своїм клієнтам інноваційні технології та послуги, які відповідають найвищим стандартам надійності та прибутковості.

Unitec S.p.A. Headquarters

Via Provinciale Cotignola, 20/9, 48022 Lugo RA, Italy

Тел.: +39 0545 288884

E-mail: unitec@unitec-group.com

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті