Смородину на Рівненщині збирають за допомогою комбайну

 Смородину на Рівненщині збирають за допомогою комбайну

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Українські ягоди» з селища Мізоч Рівненської області розпочав збір урожаю чорної смородини з допомогою комбайну. Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОВА на своїй сторінці у фейсбуці.

Сімейний бізнес із вирощування, переробки та заморожування ягід працює вже 7-й рік. Наразі директор СВК «Українські ягоди» Юрій Гураль пішов у ЗСУ, тож кооператив очолила дружина Вікторія.

– Це стрімкий бізнес. Ягоди мають короткий термін зберігання. Якщо впродовж 12 годин їх не реалізувати, продукт стає непридатним. Користуємося методом шокової заморозки, який допомагає зберегти цінні властивості та вітаміни ягід. Маємо цех, де встановлені шокові камери і камери зберігання. Це дозволяє заробляти і у міжсезоння, – розповіла Вікторія Гураль.

На своїх насадженнях підприємство вирощує органічну малину та смородину. Тут діє повний цикл виробництва – від вирощування і заморожування до фасування і продажу ягід.  Продукцію переважно експортують, а в Україні з мізоцьких ягід варять джем, який додають до сухпайків для військовослужбовців.

Читайте також: Презентуємо новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»

Презентуємо новий номер журналу «Напої & Пиво. Т.І.»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті