«Смачна ягідка» планує висадити 22 гектари обліпихи

 «Смачна ягідка» планує висадити 22 гектари обліпихи

Фермерське господарство «Смачна ягідка» з Рівненщини, в якому вирощують червону порічку, смородину та малину, планує висадити ще й плантацію обліпихи площею 22 гектари, а також 1 гектар шипшини та досадити цієї осені ще 5 гектарів малини. Про це в ексклюзивному коментарю проєкту «Ягідник» розповів директор підприємства Петро Нікітчук.

– Ми вже розробили проєкт майбутньої плантації обліпихи, але з сортами, які будемо вирощувати, ще не визначалися. Знаємо тільки, що це буде декілька сортів, не один. Можливо, це будуть нові європейські сорти, адже хочемо отримувати великі та гарні ягоди, – зазначає директор компанії «Смачна ягідка».

Читайте також: Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній благодійній конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

За словами Петра Нікітчука, наразі ринок збуту обліпихи є, хоча ціна на неї тримається не дуже висока. В основному обліпиху з гілочкою купують з метою подальшого заморожування.

– Але загалом ми хочемо вирощувати різні ягоди. Можливо, висадимо ще 1 гектар шипшини. Я вважаю, це не надто перспективна культура, але й 1 гектар – це не так і багато, тому, думаю, що ми без проблем реалізуємо цей урожай, – каже директор фермерського господарства

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті