Сімейні господарства Львівщини отримали 1,5 млн грн держпідтримки

 Сімейні господарства Львівщини отримали 1,5 млн грн держпідтримки

Більше 1,5 млн грн держпідтримки виділено на фінансову підтримку сімейних фермерських господарств у 2021 році з обласного бюджету Львівської області. Про це йдеться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Зазначається, що така сума передбачена у межах реалізації Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки. Підтримка, зокрема, передбачена для сімейних фермерських господарств (без набуття статусу юридичної особи) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів, поголів’я великої рогатої худоби.

– Для порівняння, минулого року вперше надано безповоротну фінансову підтримку на реалізацію інвестиційних проектів в розмірі 504,9 тис. грн для 11 сімейних фермерських господарств. Цього року фінансова підтримка з обласного бюджету Львівщини зросла майже в 3 рази – до 1,56 млн грн, – уточнили у відомстві.

Загалом у 2021 році на підтримку аграріїв виділено з обласного бюджету 20,3 млн грн, а з державного – 4,5 млрд грн.

Нагадаємо, підтримка національного виробника: перелік української сільгосптехніки для держпідтримки розширили на 320 нових одиниць.

Оприлюднено програму держпідтримки агросектору в ЄС.

Журнал «Ягідник»

Останні статті