Шпалерні стовпи від компанії «ЄФТ ПЛЮС»

 Шпалерні стовпи від компанії «ЄФТ ПЛЮС»

Висока якість та міцність, перевірена часом

Максимальної ефективності інтенсивного саду досягають завдяки ретельному догляду за деревами, а це неможливо без якісної шпалери, яка має бути міцною, надійною та довговічною. Для цього слід обрати якісні шпалерні стовпи.

Компанія «ЄФТ ПЛЮС», яка є представником молдовської компанії з виготовлення шпалерних стовпів, пропонує садівникам та ягідівникам сертифіковані, попередньо напружені шпалерні стовпи, виготовлені за новітньою італійською технологією на автоматизованих лініях.

«ЄФТ ПЛЮС» – багатопрофільна компанія, що працює на ринку з 2009 року та надає цілий спектр різних послуг для фермерів: елітні саджанці яблук, регулятори росту рослин, інструменти для захисту саду від граду й морозу, комплектуючі для закладки саду та ягідника на шпалері, техніку для садів і ягідників, устаткування для переробки та зберігання врожаю тощо. Компанія «ЄФТ ПЛЮС», та її дистриб’ютори мають все необхідне, щоб встановлювати шпалерну систему «під ключ».

Попередньо напружений залізобетон – це не просто матеріал, а техніка, яка передбачає виготовлення особливо міцних та пружних стовпів. Для їхнього виготовлення використовують ту ж бетонну суміш, що й для гідротехнічних споруд, метро, гребель тощо. Також використовують спеціалізовані пластифікатори, що забезпечують додаткову міцність і пружність стовпів.

Ще одна частина бетонних стовпів – дротяні сплетіння, імпортовані з Італії, що відповідають європейським стандартам. Такі сплетіння – це силова основа стовпів. Залежно від виду стовпів, для їхнього виготовлення використовують від 4 до 8 сплетінь.

В асортименті є стовпи розміром 7 х 8, 9 х 9,5 і 10 х 12 см, їхня висота становить від 2,6 до 5 м. За бажанням замовника, можливе виготовлення вищих стовпів.

Термін використання стовпів довготривалий, тому вони отримують позитивні відгуки садівників із різних регіонів України.

Контакти: ТОВ «ЄФТ ПЛЮС», вул. Велика Кільцева, 4в, Київ, 08130

(044)333-33-45, (067)447-20-20,

eft.ukraine@gmail.comwww.eftgroup.ua

Більше матеріалів безкоштовно читайте в журналі «Ягідник» № 4 тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство, підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Напої. Технології та Інновації»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Все буде Україна!

Журнал «Ягідник»

Останні статті