Що в програмі благодійної науково-практичної конференції з ягідництва, переробки й експорту?

 Що в програмі благодійної науково-практичної конференції з ягідництва, переробки й експорту?

VI Всеукраїнську Благодійну науково-практичну конференцію «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» медіагрупа «Технології та Інновації» організовує в Рівному (готельно-ресторанний комплекс «Айвенго») і на Житомирщині (компанія «Грас Авеню, бізнес-тур) 23-24 лютого 2023 р.

У програмі першого дня, 16 лютого, (готельно-ресторанний комплекс «Айвенго», м. Рівне) заплановано:

 • Конференц-секція: «Ягідництво: основні тренди і виклики воєнного часу. Як вберегти і розвинути бізнес в умовах війни». Виступи фермерів-практиків і представників технологічних компаній.
 • Дискусійна панель: «Продаж на внутрішньому ринку і на експорт: якість продукції та її сертифікація, пакування, логістика, цінова політика тощо».
 • Всеукраїнський конгрес із заморожування і холодної логістики продукції ягідників, садів і овочевих плантацій: сучасні технології множимо на якість.
 • Виставка обладнання, матеріалів і техніки для ягідництва, садівництва та овочівництва;
 • Виставка продуктів і напоїв із ягід, фруктів, овочів.

Так, серед спікерів конференції буде представниця польського розсадника Niwa Dr. Agnieszka Orzeł, президент Української плодоовочевої асоціації Тарас БАШТАННИК,  представниця нідерландської компанії FALL CREEK в Україні Жанна МАТВІЄНКО, директор компанії «Органічний САД» Богдан БОДНАР, співзасновниця ініціативи «Ягідна сторона життя» Ірина БАРЗО, міжнародний експерт із вирощування ягід Ганна ЛУЦЬКО, керівник компанії «Фруктона-ВН» Костянтин КУЗЬМЕНКО, директор компанії «4 стихії» Олександр ШЕЙКО, засновник компанії «Малин фекторі» Іван КОТЯШ та ін.

Учасники конференції обговорять багато різноаспектних питань:

 • Сучасний ягідник: які культури обирати, щоб бути в тренді.
 • Лохина: підсумки сезону 2022 і перспективи розвитку ринку цієї культури в 2023 р.
 • Суниця садова: правила вибору якісного садивного матеріалу.
 • Нішеві беруть верх, або про переможні перспективи обліпихи, жимолості, суниці альпійської, шипшини, бузини та інших малорозповсюджених культур.
 • Смородина: успішний бізнес на основі традиційної культури.
 • Ягідництво у відкритому і закритому ґрунті: порівняльна характеристика.
 • Ефективні способи підвищення врожайності ягідника.
 • Механізація та автоматизація в ягіднику: від посадки до збору врожаю.
 • Нові тенденції сортування, переробки та пакування.
 • Види і технології переробки ягід.
 • Виробник і продавець: як знайти спільну мову і бути в плюсі

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та разом вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);
Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна),

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info.

Журнал «Ягідник»

Останні статті