Що таке органічне виробництво?

 Що таке органічне виробництво?

Продукт, садова ділянка або садивний матеріал є органічними, якщо вони сертифіковані відповідно до чинних правил. Сертифікація можлива лише в тому випадку, якщо продукт (і весь ланцюжок виробництва), садова ділянка або садивний матеріал перебувають під контролем відповідної служби. Skal сертифікує всю органічну продукцію в Нідерландах.

Розсадник De Kemp відповідає всім вимогам, які пред’являє Skal до вирощування органічної рослинної сировини: прополка, добрива категорично не використовують, чітке розмежування між органічними та звичайними ділянками, використання перегною, впорядкування поля або використання рослинного покрову.

У 2012 році розсадник De Kemp зробив перші обережні кроки. Це було не тільки ініціатива, яка виходила від сектора виробників суниці садової, розсадник de Kemp хотів внести свій внесок у стійке вирощування і вже  тоді використовував біологічні методи в традиційному вирощуванні.

Виникло безліч питань на шляху до органічного виробництва. Яким вимогам повинен відповідати органічний рослинний матеріал? Чого очікують покупці від органічної рослинної сировини? І яку роль розсадник De Kemp відіграв у розведенні органічних рослинних матеріалів?

Радісний день настав. Хто б міг тоді подумати, що органічна рослинна сировина набуде такого шаленого попиту!

Якщо ви промовите «органічний рослинний матеріал» у 2017 році, то на думці виникне Kwekerij de Kemp. Схоже, що тенденція, яка майже не спиняється, швидко просувається вперед.

Компанія Rosetta Agro має ексклюзивні права на сорти суниці садової, зокрема на їх продаж, за програмою Fresh Forward Breeding для розсадника De Kemp – співвласника Fresh Forward.

Rosetta Agro – представник в Україні.

Київ, вул. Деміївська 43, офіс 6.

Тел.: 0443842421

www.facebook.com/rosetta.agro.llc 

Журнал «Ягідник»

Останні статті