Шановні друзі! Шановні читачі та партнери!

 Шановні друзі! Шановні читачі та партнери!

У цей нелегкий для України час ми, медіагрупа «Технології та Інновації», вважаємо своїм обов’язком продовжувати надавати інформаційну підтримку садівникам, ягідівникам, горіхівникам і всім, хто трудиться заради процвітання рідної країни.

Адже незважаючи на воєнні дії, надворі буяє весна. Українські аграрії, зокрема й садівничі та ягідні господарства, нині виконують свої звичні сезонні роботи, закладаючи підвалини майбутнього врожаю. А значить, вони впроваджують технологічні рішення, опановують технічні підходи, захищають свої насадження від хвороб і шкідників, удобрюють і обробляють землю. Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Хмельницька, а також Полтавська, Черкаська, Вінницька, Кіровоградська області, найвірогідніше, уже масово на полях. Ми віримо всім серцем, що підлий ворог скоро буде знищений, і вся Україна, всі її 24 області та Крим відродяться та розквітнуть!

Пропонуємо вам розміщення на безоплатній основі ваших новин та інформації на наших електронних ресурсах. Зокрема, на сайтах techhorticulture.com і jagodnik.info, на тематичних сторінках і групах у соціальних мережах. Надсилайте, будь ласка, чи скажіть нам – і журналіст запише ваш коментар телефоном.

Окрім того, пропонуємо публікації в журналах «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Ягідник», «Горішник» – про ваш досвід, ваші досягнення та плани на майбутнє. Як і раніше, ресурси медіагрупи – надзвичайно ефективний інформаційний майданчик для ваших рекламних публікацій.

Просимо вас продовжувати співпрацю з нашими виданнями, які є унікальними в Україні та за її межами. Разом ми допоможемо своїй країні й один одному: сплачуючи податки та заробітну платню працівникам, ми підтримуємо стабільність України. А наші благодійні внески непереможній Українській Армії з кожного платежу наближатимуть нашу спільну ПЕРЕМОГУ.

Слава Україні та її героям!

З повагою

Надія ЯЩУК і Катерина КОНЄВА, засновники медіагрупи «Технології та Інновації».

І вся команда медіагрупи!

Журнал «Ягідник»

Останні статті