Сезон лохини-2020: куди рухатиметься виробництво

 Сезон лохини-2020: куди рухатиметься виробництво

На думку експертів Міжнародної організації виробників лохини (International Blueberry Organization) — у 2019 році світова індустрія лохини розпочала нову траєкторію, а 2020 стане роком, коли ці зміни сприйматимуться усіма як «нова реальність» .

Дослідники заявляють про те, що наразі виробники лохини вже мають хороший досвід для вирощування ягоди, однак попит на цей продукт ще не досяг свого піку. У найближчі роки темпи споживання лохини будуть не стабільними і графіки її продажу коливатимуться.

“Існує суттєва відмінність в очікуваннях кінцевого споживача (B2C) та ритейлу (B2B) від виробника, стосовно пропонованої якості та затребуваної якості ягід. Хоча динаміка ринку, що керується пропозицією, все ще відчуватиметься протягом наступних 5–10 років, 2019 рік знаменувавсь початком переходу з галузі, орієнтованої на постачання, до галузі, орієнтованої на якість. А 2020 рік — це перший рік, коли виробники лохини повинні прийняти цю реальністю та визнати її неминучість”, – йдеться у звіті спеціалістів.

За словами експертів, цьогоріч покращить якість поставки один з лідерів виробників лохини – Чилі.

Крім того відкриваються нові виробничі регіони – Марокко, Мексика, Перу та Південна Африка.

Журнал «Ягідник»

Останні статті