Сертифіковані саджанці лохини з Польщі знову доступні для розсадників

 Сертифіковані саджанці лохини з Польщі знову доступні для розсадників

Зростаючі вимоги по параметрам якості до матеріалу з розсадників обумовили потребу проведення його офіційної кваліфікації (сертифікації).

Після багаторічної присутності на ринку лише матеріалів CAC та одночасної відсутності сертифікованого матеріалу наша фірма – PLANTIN Spółka z o.o. sp.k. у 2019 році подала заявку на включення до списку Головного центру вивчення сортів культурних рослин (Centralnego Ośrodka Badania Odmian Roślin Uprawnych) 19 сортів лохини.

Це загальновідомі і досить поширені в світі сорти, але законодавчо не обумовлені в Європейському Союзі. Завдяки нашим старанням у 2020 році до списку названого Центру (СOBORU) вдалося долучити такі сорти лохини: Biloxi, Bluecrop, Bluegold, Bonus, Brigitta Blue
Chandler, Chanticleer, Denise Blue, Duke, Earliblue, Elliott, Hannah’s Choice, Legacy, Nelson, Patriot, Reka, Spartan, Star, Toro.

Фірма Plantin sp.zo.o. sp.k. продукує вищезазначені сорти у відповідності до правових вимог. Усі материнські рослини проходять тестування на стан здоров’я згідно чинних вимог. Включення вищезазначених сортів до списку СOBORU дозволило нам подати та кваліфікувати посадковий матеріал вже в 2020 році. В даний час тут пропонують саджанці, сертифіковані на рівень B2. Це дає можливість клієнтам подавати заявку на кваліфікацію матеріалу, вирощеного з саджанців, придбаних у фірмі Plantin, та отримати кваліфікацію на рівні C (сертифікований матеріал – синя етикетка).

Детальнішу інформацію можна отримати електронною поштою за адресою: agnieszka.palac@in-vitro.pl або за номером телефону: +48790241111.

Також повідомляємо, що Gospodarstwo Ogrodnicze Aleksandra Kusibab-Wyka продає сертифіковані саджанці сортів лохини високорослої: Aurora PBR, Calypso PBR, Draper PBR,
Liberty PBR, Osorno PBR. Вищезазначені сорти пропонуються в кваліфікаційних рівнях В2 та С: Gospodarstwo Ogrodnicze Aleksandra Kusibab-Wyka також приймає замовлення на саджанці сортів MegasBlu ePBR i Titanium PBR, що теж пройшли сертифікацію на рівень C.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: info@kusibab-wyka.pl або за телефоном: +48 794 070 703 або 792 714 944.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *