Секрет виробництва малинової пастили з Івано-Франківщини

 Секрет виробництва малинової пастили з Івано-Франківщини

Сім’я фермерів Княгицьких з Івано-Франківської області, які вирощують малину, розпочали виробництво малинової пастили. Про це повідомляє Суспільне Карпати.

Малиновий бізнес родини Княгицьких із села Липівка на Івано-Франківщині почався зі справи для душі й тіла. Коли у подружжя народилася донька, вони вирішили висадити кілька кущів малини, щоб дівчинка могла гратися в саду та куштувати корисні смаколики. За п’ять років родинна плантація малини розрослася до одного гектара.

Коли Княгицькі вирішили займатися ягідним бізнесом, їм бракувало підтримки від оточуючих.

– Були проблеми не стільки з висаджуванням малини, скільки з тим, що у тебе не вірять люди. Немає у людей віри в те, що наша земля може дати якесь задоволення, віддачу. А я не тільки думаю інакше – я переконаний у цьому, – розповідає Віталій Княгицький.

Раніше фермери продавали лише малину, цього року вперше спробували приготувати пастилу, яка вийшла натуральною та корисною, адже зовсім не містить цукру.

Для приготування пастили Тетяна Княгицька використовує малинове та яблучне пюре і мед. Потрібно подрібнити малину, довести яблука до кипіння, зробити з них пюре і все це змішати з медом. Пастилу формують тонкими листами і сушать у сушарці для фруктів.

Завдяки малиновій плантації Княгицьким вдалося реалізувати дві мети – створити невеликий сімейний бізнес та забезпечити доньку корисними ягодами і цікавим дозвіллям.

– Задоволений, коли бачу, як моя донька радіє, бігаючи серед кущів малини, а не сидить вдома в місті за ґаджетами. Вона перебуває на природі, допомагає нам і навчається, адже спостерігає за всіма виробничими процесами, уже може навіть дорослих цьому повчити, – говорить Віталій Княгицький.

Читайте також: На Львівщині з’явиться завод із переробки фруктово-ягідної продукції

Перший день конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» пройшов з успіхом!

Журнал «Ягідник»

Останні статті