«Садівництво та Овочівництво. Т.І.»: останній номер журналу цього року незабаром вийде друком

 «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»: останній номер журналу цього року незабаром вийде друком

Закінчується робота над підготовкою до друку чергового випуску спеціалізованого журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» & «Горішник» №4–5! Це завершальне цього року число, у якому читачів чекає море ексклюзивної інформації, яку можна використовувати задля розвитку свого бізнесу завдяки перейманню успішного досвіду відомих садівничих підприємств, пошуку нових партнерів тощо. Робота впродовж цього складного року дала зрозуміти: головне – згуртованість та взаємопідтримка, зокрема і в інформаційному аспекті. Завдяки цьому ми рухаємося далі та не втрачаємо орієнтирів. Отож, що чекає читачів у новому журналі, який скоро можна буде завантажити безкоштовно?

У новому номері журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» & «Горішник» буде репортаж із найбільшої міжнародної виставки яблучного сектору InterPOMA (17–19 листопада, Італія).

Як малі та середні фермери можуть вийти на зовнішній ринок? Читайте інтерв’ю з національним менеджером Міжнародного Торгового Центру (ITC) Альоною Коломойцевою.

Великий тематичний блок журналу – вирощування яблук. Так, читачів чекає інтерв’ю з фінансовим директором компанії «Сади Донбасу» Сергієм Остапцем про те, як працює компанія нині, як вдається триматися та працювати далі. Як виростити якісне товарне яблуко, розкажуть у ФГ «Пріма». Інноваційні сорти яблук презентує європейський розсадник Griba.

Про перспективні сорти зерняткових та кісточкових розкажуть засновники компанії Fleuren.

Систему захисту грушевих насаджень від грушевого галового кліща у  виробничому сезоні 2023 року презентує Юрій Яновський, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва МОН України. Також читачі дізнаються, як виноградар-селекціонер Анатолій Бачинський створює морозовитривалі сорти винограду.

Про переробку як напрямок розвитку садівничого бізнесу розкажуть засновники ТМ Тростинка. Про зміни властивостей ґрунтів під дією добрив та краплинного зрошення поливною водою різної якості розкажуть С. В. Рябков, д-р с.-г. наук, ДП «Проектно-технологічне бюро» ІВПіМ НААН України; Л. Г. Усата, ст. наук. співробітник ІВПіМ НААН України;   Н. А. Діденко, канд. с.-г. наук ІВПіМ НААН України.

Поговоримо і про біодинамічне землеробство, його стан, переваги та перспективи. Про це розкаже Віталій Воронцов (компанія ArgoCare). Також на сторінках видання – ексклюзивне інтерв’ю з керівником компанії «Сад ОК» Наталією ЛУТ та власником компанії SPINAZZE про опорні та захисні системи для саду.

Про виклики сезону 2022 та захист саду від хвороб читачам журналу розкажуть представники компанії BASF. Також читачі дізнаються про новітні фунгіциди для захисту кісточкових від компанії «Сингента». Препарати для садівництва та овочівництва презентує компанія «Байєр–Україна». Про біологічний метод як складник екологічно безпечного захисту яблуні розповістьМихайло Гунчак, к.с.-г.н. Чернівецька філія державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».

Поговоримо на сторінках нового журналу і про овочівництво. Так, про розсадну цибулю як перспективну овочеву культуру для сезону 2023 розкаже Віктор Васін, к.б.н., фахівець із підрозділу насіння овочів компанії «Байєр–Україна». А сучасні технології краплинного зрошення овочевих культур презентує Андрій Шатковський, доктор сільськогосподарських наук, професор, чл.-кор. НААН Інститут водних проблем і меліорації НААН. Якісне насіння овочевих культур презентує компанія «Енза Заден Україна».

Ексклюзив номера – досвід вирощування та переробки амаранту в компанії «Двіпа» (Дніпропетровська область).

Частина видання – журнал у журналі «Горішник». Так, читачі помандрують у ФГ «Сади Полісся», що на Рівненщині, де вирощують фундук та вишні. Катерина Удовиченко, канд.біол.н., завідувач відділу Інституту Садівництва НААН України, у науковій статті розкаже, де ховається справжня небезпека для горіхових садів та можливості її уникнення, а також про фактори впливу на плодоношення та формування якості горіха.

На період воєнного часу всі охочі мають змогу безкоштовно почитати журнал в електронному форматі, тому попередній і новий випуски журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» у форматі PDF можна завантажити тут.

Оформити передплату, придбати друкований випуск журналу або купити видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся:

Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Анна Панкратенкова, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Ірина Петронюк, +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство або підприємство, про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення, – ми з радістю напишемо і опублікуємо статті та новини в журналах і на сайтах «Ягідник» і «Садівництво і Овочівництво. Т.І.».

Журнал «Ягідник»

Останні статті