Садівники та ягідівники отримали вже 32 гранти

 Садівники та ягідівники отримали вже 32 гранти

Прийом заявок на урядову програму «єРобота» зі створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства триває. Наразі Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало вже 32 накази щодо надання грантів на загальну суму 147 545 тисяч гривень. Про це повідомляє Мінагрополітики.

Зазначається, що перші кошти грантів вже почали надходити на рахунки учасників програми. Зокрема, фінансування вже отримали фермерські господарства з Чернівецької та Київської областей.

– Станом на кінець вересня учасниками проєкту стали аграрії з 14-ти регіонів України – Одеського, Полтавського, Івано-Франківського, Київського, Львівського, Волинського, Чернівецького, Закарпатського, Черкаського, Рівненського, Хмельницького, Житомирського, Тернопільського та Дніпропетровського. Загальна площа господарств-учасників сягає 477,74 гектара. Суми грантів залежно від площі становлять від 360 тисяч до 10 мільйонів гривень на одного отримувача, – йдеться у повідомленні.

Додають, що до Мінагрополітики від Ощадбанку надійшли вже 110 заявок, з них – 32 погоджено.

Читайте також: Як пройшла конференція «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Ягідник»

Останні статті