Садівничий сезон України-2021, проблеми галузі, шляхи їх вирішення та розвиток садівництва

 Садівничий сезон України-2021, проблеми галузі, шляхи їх вирішення та розвиток садівництва

Ці питання обговорюватимуть учасники круглого столу 10 червня на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

10 червня на початку пленарного засідання VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові» за підтримки Асоціації «Укрсадпром», Головного галузевого партнера конференції, відбудеться круглий стіл «Садівничий сезон України – 2021: очікування і реальність. Проблеми галузі, шляхи їх вирішення і розвитку галузі». Модератор – Олександр Матвієць, голова Асоціації «Укрсадпром».

Круглий стіл об’єднає власників і керівників садівничих господарств, представників владних структур, науковців. Це, зокрема, Петро ГАДЗ, голова ФГ «Гадз», Герой України; Василь КОЗАК, голова Сокирянської ОТГ; Іван Мостов’як, перший проректор Уманського національного університету садівництва, Сергій ОЛЬШАНСЬКИЙ, засновник компанії Famberry; Оксана ГОРДІЙ, співвласниця ТОВ «Уманська фруктова компанія», – Головного Ділового партнера та партнера бізнестуру; Борис МАЗУР, завідувач кафедри садівництва НУБіП; Євгеній РАССОХА, директор, кандидат с.-г. наук, заслужений працівник с.-г. України, Дослідне господарство Бахмутської дослідної станції розсадництва Інституту садівництва НААН України; Володимир ВОЄВОДІН, експерт компанії BASF та ін.

Під час круглого столу обговорюватимуться такі ключові питання:

  • Сезон 2021: прогноз цін на кісточкові культури в Україні у 2021 р.;
  • Порядок використання коштів, передбачених в державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства;
  • Експорт черешні та інших кісточкових культур у 2021 році, порівняння ситуації з попередніми роками. Питання розвитку експорту, перепони, які стоять на шляху українських садівників. Як українцям відкрити для себе нові ринки збуту.
  • Продаж у супермаркетах і ринках: вимоги до товару, гарантії успіху чи неуспіху.
  • Переробка кісточкових (сушка, заморозка, переробка плодів для йогуртів тощо). Чи є потреба ринку в переробці кісточкових?

Нагадаємо, конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» буде тривати 2 дні.

10 червня відбудеться пленарна частина конференції, під час якої, крім виступів керівників компаній садівничого спрямування, пройде виставка обладнання, техніки й технологій від українських та іноземних компаній, дегустація свіжих ягід і фруктів, презентація і дегустація продукції, виготовленої на основі фруктів, ягід і горіхів, зокрема з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів. Також відбудеться виставка-дегустація фреш-продукції (кісточкові) від українських компаній, виставка-дегустація безалкогольних напоїв та іншої продукції на базі фруктів та ягід, дегустація  сидрів і медових напоїв від українських виробників, а також дистилятів від Клубу «Перегон-18» і Ukrainian Dustillers Association.

11 червня запланований бізнес-тур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

В перший день (пленарна частина заходу та виставка технологій та продуктів садівництва) учасників прийматиме готельно-ресторанний комплекс «Sherwood» (Черкаська обл., м. Умань, с. Піківець, вул Польова, 64).

Для поселення гостей приймають місцеві уманські готелі – REIKARTZ АКВАДАР, ParkHotel, Hotel Palace, «Умань Плаза», «Умань», FOREST CLUB SHERWOOD, а також готельно-ресторанний комплекс «Застава» і комплекс відпочинку «Гонтів яр».

Реєстрація триває!

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний науковий партнер – Уманський національний університет садівництва.
Головний Організаційний партнер – в готельно-ресторанний комплекс «Sherwood»
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – «Уманська фруктова компанія».
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – компанія «Біопродукт».
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія «Байєр».
Ексклюзивний партнер – компанія «Розетта Агро».
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Умови участі в конференції:

В якості учасника –

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.

 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Конференція проходить за підримки галузевої асоціації – УКРСАДПРОМ

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА. Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Журнал «Ягідник»

Останні статті