Ринок сублімованих ягід і фруктів продовжуватиме зростати

 Ринок сублімованих ягід і фруктів продовжуватиме зростати

Нове дослідження, яке провела компанія ESOMAR, прогнозує, що ринок сублімованих ягід і фруктів продовжуватиме зростати до 2030 року. Активний попит у харчовій промисловості залишатиметься головним фактором цього росту, повідомляє produceprocessing.net.

Сублімовані ягоди та фрукти мають тривалий термін зберігання без втрати поживних властивостей, тому їх споживання зростає з кожним роком. Окрім того, запровадження міжнародними організаціями (зокрема Управлінням з контролю за продуктами та ліками) жорстких норм зобов’язання щодо надійного маркування тощо сприяють зростанню ринку цих продуктів. Згідно з дослідженням, очікується, що світовий ринок сублімованих ягід і фруктів зросте на 7,3% упродовж 2020-2030 рр.

– Наразі спостерігається величезна увага до їжі, що отримується з природних ресурсів. Це спонукало учасників ринку випускати різноманітні сублімовані продукти – ягоди, екзотичні та тропічні фрукти, цитрусові тощо. Крім того, вони в основному виготовляються з використанням натуральних ароматизаторів і барвників, а не синтетичних, – зазначає аналітик звіту.

Сублімовані ягоди та фрукти багаті поживними речовинами і мають низьку калорійність. Оскільки все більше людей усвідомлюють їхню користь для здоров’я, попит на таку продукцію зростає в геометричній прогресії. Щоправда, на цей ріст трохи вплинув спалах пандемії COVID-19, який через обмеження зменшив продажі, проте це тимчасово, і ринок сублімованих ягід і фруктів все одно відновить свій ріст.

Популярність цих продуктів і незліченна кількість компаній, які виготовляють їх, зробили світовий ринок сублімованих ягід і фруктів надзвичайно конкурентоспроможним. У міру загострення конкуренції учасники ринку зосереджуються на випуску широкого спектру продуктів: починаючи цитрусовими і закінчуючи тропічними.

Нагадаємо, як правильно обрати обладнання для сублімації ягід і фруктів.

Як і де заробляти наступні п’ять років на ягідному ринку.

Сублімовані ягоди і фрукти впевнено закріпилися на споживчому ринку Грузії.

Журнал «Ягідник»

Останні статті