Розширений перелік витрат за рахунок грантів на сільгоспбізнес

 Розширений перелік витрат за рахунок грантів на сільгоспбізнес

Уряд розширив витрати, які можна покрити за рахунок грантів на створення або розвиток власного бізнесу, створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства або тепличного господарства. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук на своєму каналі у телеграмі.

– Внесені зміни до Порядку надання мікрогрантів. Зазначені зміни спрямовані на розширення переліку напрямів витрат, які покриваються за рахунок грантів, а саме для закупівлі ліцензійного програмного забезпечення, тварин, товарів та послуг пов’язаних з виробництвом продукції/наданням послуг; послуг маркетингу та реклами; орендної плати за обладнання; придбання концесії на здійснення господарської діяльності, – зазначив він.

Він додав, що наразі уточнено умови для подання заяв на отримання мікрогранту; встановлено необхідну кількість балів для прийняття рішення про надання мікрогранту або про відмову у наданні мікрогранту. А також надано можливість отримувачу доопрацювати бізнес-план для подальшого розгляду заяви Державним центром зайнятості.

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті