Рівненська «Агропереробка» відзначила 29 років з дня заснування

 Рівненська «Агропереробка» відзначила 29 років з дня заснування

Підприємство «Агропереробка» з Рівного, яке під торговою маркою «Щедрик» випускає плодово-овочеву продукцію, соки та пюре, плодово-ягідні наповнювачі, молочні товари, а також тушонку та консервовані каші, 19 листопада 2022 року відзначила 29 років з дня заснування.

– Рівно 29 років тому ми почали свій шлях: торгівля, будівництво, нові технології, завоювання ринків збуту, фінансові та політичні кризи, банкрутство, повернення дітей після навчання, швидкий розвиток, пандемія, війна. Одне довге речення, а за спиною злети та падіння, радість та сльози, щастя та біль. Ми це зробили, ми виробляємо найнатуральніші продукти, в команді ми маємо найдивовижніших людей, що працюють і виготовляють корисне під ТМ «Щедрик», – написала на своїй сторінці у фейсбуці засновниці компанії Ольга Рудомська.

Також зазначається, що з нагоді річниці та замість святкування колектив підприємства «Агропереробка» зібрав кошти і придбав 4 дрони для військових Збройних Сил України на суму пів мільйона гривень.

– Ми Вільні Люди! Ми переможемо! Так є і так буде, – підсумувала Ольга Рудомська.

«Агропереробка» є першим українським виробником наповнювачів, а також першими запустили лінію сиропів й топінгів. В асортименті – плодові, ягідні, овочеві, поливи шоколадні та молочні для збагачення морозива, молочних продуктів, кондитерських та хлібобулочних виробів, десертів. Компанія має декілька виробничих потужностей. Плодово-ягідний завод та усе обладнання привезені з Німеччини. «Агропереробка» залишається вірною своїм принципам виготовлення натурального продукту, хоча активно працює над розширенням асортименту і стабільним впровадженням новинок. Підприємство є прогресивними, при цьому дотримується класичних підходів.

Компанія «Агропереробка» у 2019 році стала партнером міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації», організованої медіагрупою «Технології та Інновації». Під час заходу відбувся бізнес-тур з відвідуванням виробничих потужностей підприємства.

Медіагрупа «Технології та Інновації» щиро вітає керівництво компанії «Агропереробка» з такою подією та бажає невпинного розвитку, процвітання, перемоги та мирного неба над Україною!

Читайте також: Найскладніший виклик для експортерів ягід – війна

Журнал «Ягідник»

Останні статті