Реєстрація на VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту.Кісточкові» триває!

 Реєстрація на VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту.Кісточкові» триває!

У програмі – виступи керівників садівничих господарств і компаній, зокрема іноземних, круглий стіл «Садівничий сезон-2021: очікування та реальність. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення», а також переговори з представниками торговельних мереж, дегустація сидрів і медових напоїв, презентація сучасної техніки для садівництва та горіхівництва, бізнес-тур на підприємства.

Із попередньою програмою конференції ви можете ознайомитися тут.

Перший день (пленарна частина заходу та виставка технологій та продуктів садівництва) відбудеться в готельно-ресторанному комплексі Sherwood. 

Для поселення гостей приймають місцеві уманські готелі – REIKARTZ АКВАДАР, Park-Hotel, FOREST CLUB SHERWOOD, «Умань Плаза», Hotel Palace, «Умань»,  а також готельно-ресторанний комплекс «Застава» і комплекс відпочинку «Гонтів яр». 

Детальніше про готелі і поселення читайте тут.

11 червня всі охочі поїдуть у бізнес-тур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демополе Уманського національного університету садівництва.

Детально про бізнес-тур читайте тут.

Слідкуйте за новинами, щоб дізнаватися актуальну інформацію про конференцію!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті