Революція нових сортів лохини

 Революція нових сортів лохини

Незважаючи на те, що світ все ще перебуває у полоні пандемії, ринок лохини не припиняє зростати. Він дотримується постійної тенденції розвитку, яка зберігається вже більше десяти років. При цьому такими ж темпами (а то й навіть швидше), зростав ринок генетики, зокрема у напрямку покращення сортів, повідомляє blueberriesconsulting.com.

Намагання створити нові сортові альтернативи лохини не припиняються. Тому впродовж наступного десятиліття передбачається, що географія вирощування цієї культури пошириться на регіони, що потребуватимуть особливих сортів, які,  зокрема, повинні бути пристосовані до ґрунтів або кліматичних особливостей.

Так, розширення карти вирощування лохини спонукало ринок генетики розвивати більше досліджень і прогресувати в генетичному вдосконаленні сортів, щоб отримати нові альтернативи, які б могли задовольнити попит нових виробників і замінити сортимент у галузі.

Загалом, подробиці, які визначають якість нових сортів, з огляду на очікування виробника, полягають, по-перше, у продуктивності рослини, а також в органолептичних властивостях ягід, які визначають їхню найкращу якість (смак, солодкість, більший калібр, цвітіння, хрумкість і твердість).

Нагадаємо, чому споживачі віддають перевагу лохині?

Українська компанія готова забезпечувати споживачів свіжою лохиною впродовж року.

Компанія з Чернігівщини вдвічі збільшить насадження лохини й обліпихи.

Кооперація в дії: українську лохину експортували до ОАЕ.

Журнал «Ягідник»

Останні статті