Про проєкт

Шановні партнери!

«Ягідник» – це проєкт медіагрупи «Технології та Інновації» про українське та світове ягідництво. Ми намагалися зробити журнал і сайт цікавими для всіх ягідівників: вони не лише наші читачі, а й головні герої. Проєкт орієнтований на сучасні технології вирощування ягід, на впровадження інновацій у бізнесі, а ягідництво в цьому плані це чудовий майданчик для просування нових технологій.

Упродовж останніх років ягідництво в Україні розвивається шаленими темпами: збільшуються площі під ягідними плантаціями, розширюється асортимент ягідної продукції, створюються нові сорти, а українська продукція активно завойовує закордонні ринки. З кожним роком усе більше українців додають до свого раціону корисні та поживні ягоди: суницю садову, лохину, смородину, малину, жимолость тощо. Тому міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», організована медіагрупою «Технології та Інновації», яка року в рік збирає рекордну кількість відвідувачів, – це ефективний майданчик для представників ягідної та переробної галузей, які мають можливість отримати нові знання та поділитися досвідом.

Наразі проєкт «Ягідник», заснований медіа-групою «Технології та Інновації» в 2016 році. представлений сайтом і міжнародним науково-аналітичним журналом для керівників компаній і фахівців ягідного бізнесу. Журнал виходить українською мовою, хоча висвітлює як український, так і міжнародний досвід успішного ягідництва.

Сторінка у Facebook: Журнал “Ягідник”.

Наші контакти:
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net