Про проєкт

Шановні партнери!

«Ягідник» – це український міжнародний науково-аналітичний журнал для керівників компаній та фахівців ягідного бізнесу, заснований медіа-групою «Технології та Інновації» в 2016 році. В період 2017-2018 роки журнал виходив російською мовою під назвою «Ягодник», у співпраці з польським видавництвом Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. З 2019 року журнал знову виходить українською мовою, – хоча так само висвітлює як український, так  і міжнародний досвід успішного ягідництва.

Мета видання – інформування про актуальні тенденції ринку ягід, популяризація передового європейського і світового досвіду вирощування ягід, презентація передових технологій та сучасного обладнання, опис нових технологій переробки й упаковки ягід, сприяння у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок і т.д.

Журнал розкриває теми, що стосуються вирощування суниці, малини, чорної смородини, лохини (чорниці високорослої), агрусу, аронії та інших відомих і маловідомих (нішевих) культур ягід.

У публікаціях журналу пропонуються найцікавіші та найбільш вигідні рішення для бізнесу, у тому числі з області агротехніки, а також охорони рослин.

Статті в журнал готуються на основі матеріалів, отриманих за підтримки відомих державних і зарубіжних наукових інститутів України, Польщі та інших країн, а також з огляду на український і світовий практичний досвід.

Аудиторія видання – власники, керівники та фахівці сільськогосподарських і переробних підприємств, садівничих господарств, агрофірм, що спеціалізуються на вирощуванні і переробці ягід, фермери, а також всі, хто зацікавлений у створенні та розвитку власного ягідного бізнесу.

Журнал має зручний формат 200×290 мм (А4), повнокольорові лакові обкладинки, його об`єм 80 і більше сторінок, повнокольоровий. Журнал видається 4 рази на рік, щоквартально.