Про проєкт

Шановні партнери!

«Ягідник» – це український міжнародний науково-аналітичний журнал для керівників компаній та фахівців ягідного бізнесу, заснований медіа-групою «Технології та Інновації» в 2016 році. В період із 2017 до 2018 року журнал виходив російською мовою під назвою «Ягодник», у співпраці з польським видавництвом Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

З 2019 року незалежний журнал знову виходить українською мовою, – хоча так само висвітлює як український, так  і міжнародний досвід успішного ягідництва.

Мета видання – інформування про актуальні тенденції ринку ягід, популяризація передового європейського і світового досвіду вирощування ягід, презентація передових технологій та сучасного обладнання, опис нових технологій переробки й упаковки ягід, сприяння у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок і т.д.

Журнал розкриває теми, що стосуються зберігання, переробки, вирощування суниці, малини, чорної смородини, лохини (чорниці високорослої), агрусу, аронії, ожини, порічки, обліпихи та інших відомих і маловідомих (нішевих) культур ягід.

У публікаціях журналу пропонуються найцікавіші та найбільш вигідні рішення для бізнесу, у тому числі з області агротехніки, а також охорони рослин.

В журналі публікуються інтерв’ю професіоналів з ягідництва, репортажі з ягідників і переробних підприємств, статті про технології створення ягідників, вирощування різних культур і сортів, догляд за насадженнями і захист рослин, механізацію і автоматизацію процесів, а також про технології заморожування і переробки ягід. Статті в журнал ТАКОЖ готуються на основі матеріалів, отриманих за підтримки відомих державних і зарубіжних наукових інститутів України, Польщі та інших країн, а також з огляду на український і світовий практичний досвід.

Аудиторія видання – власники, керівники та фахівці сільськогосподарських і переробних підприємств, садівничих господарств, агрофірм, що спеціалізуються на вирощуванні і переробці ягід, фермери, а також всі, хто зацікавлений у створенні та розвитку власного ягідного бізнесу.

Журнал має зручний формат 200×290 мм (А4), повнокольорові лакові обкладинки, його об`єм 80 і більше сторінок, повнокольоровий. Журнал видається 4 рази на рік, щоквартально.

Вартість передплати журналу на один рік становить 600 грн. Доставку журналів гарантуємо.

Наші контакти:
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126 , sad2017@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692