Про розсадник дерев Fleuren

 Про розсадник дерев Fleuren

Як виробник фруктів ви хочете отримати лише найкращий садивний матеріал. Компанія Fleuren – це спеціалізований розсадник фруктових саджанців, який може надати вам саме те, що потрібно. Багаторічний досвід, пристрасть до галузі та потужний інноваційний розвиток зробили нас провідним гравцем у сучасному секторі розсадництва.

Про Fleuren

Розсадник Fleuren – це загальновідоме ім’я у секторі виробництва саджанців і фруктів. Ми вирощуємо яблуні, груші та вишні з 1922 року. Компанію заснував Генрі Фльорен, а через п’ятдесят років його змінив син Карел, який розширив бізнес. З 2003 року компанією керує Хан Фльорен – онук засновника.

Компанія Fleuren займає площу понад 100 га і є наразі одним з найбільших розсадників фруктових дерев у Нідерландах. Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних сортів яблуні, груші, вишні та сливи. Ми також беремо участь у кількох селекційних програмах, враховуючи нову програму з сортів яблуні, стійких до парші (P.R.I.), а також нову німецьку селекційну програму крупноплідних сортів ранньої та пізньої черешні. Ми постачаємо наші саджанці виробникам фруктів у багатьох європейських країнах, а також клієнтам, які знаходяться за межами Європи. Загалом співпрацюємо близько з 30 країнами світу.

Найкраща якість

Саджанець виробництва Fleuren – це першокласне дерево. Кожне дерево, яке ми продаємо, проходить ретельну перевірку якості, а регулярні інспекції нідерландського державного органу з забезпечення якості садівництва Naktuinbouw також гарантують якість нашої продукції. В роботі ми застосовуємо ретельно спроєктовану інформаційну систему, яка дозволяє простежити будь-яке дерево до початкового місця виробництва. Ще одна важлива особливість – наша велика холодильна камера з кондиціонуванням повітря, яка зберігає ваш саджанець після викопування в оптимальному стані. Вся наша продукція сертифікована QualiTree – знаком якості в секторі розсадництва.

Не тільки дерева

Наша робота не закінчується після постачання високоякісних саджанців. Ми також пропонуємо чудове обслуговування й індивідуальні консультації. Ми будемо раді допомогти вам у вирішенні будь-яких питань або проблем. Ми також маємо репутацію надійності, для нас обіцянка – це не пусті слова, тому ми робимо все можливе, щоб допомогти вам вибрати найкраще дерево для вашої системи вирощування, щоб ви отримали найкращі результати.

Прогрес завдяки інноваціям

Інновації – в нашій крові. Впродовж багатьох років ми проваджуємо незліченну кількість нових відкриттів, які допомагають прогресу розсадницького сектора. Ми завжди шукаємо нові сорти, які можуть підвищити продуктивність і допомогти виробникам працювати ефективніше. Це і надалі залишатиметься однією з наших головних сфер діяльності, тому ми продовжуємо рухатися вперед.

Приклади наших інновацій

Розсадник Fleuren активно займається розробками нових форм дерев і систем вирощування.

Ми винайшли загальновідомі кніп-саджанці та 3К-саджанці, які вивели світовий сектор фруктових саджанців на новий рівень.

Компанія Fleuren була першим розсадником у Нідерландах, який почав виробляти органічні саджанці, сертифіковані SKAL. Наразі ± 9% наших яблунь у розсаднику вирощуються органічно.

Вирощування крупноплідних сортів черешні на низькорослих підщепах Гізела останнім часом все частіше застосовується як здорова й економічно вигідна альтернатива при вирощуванні кісточкових. Ми дали поштовх до вирощування черешні в Європі завдяки розробці високоякісного рослинного матеріалу, прищепленого до різних видів Гізели. Ми також інвестуємо у розвиток нових ефективних карликових підщеп. Сучасне виробництво черешні продовжує зростати та пропонує як виробникам, так і споживачам можливість справді отримати черешню, «яку можна два рази відкусити».

Враховуючи наше невпинне прагнення забезпечити додану вартість для наших клієнтів, ми вивели Q-Eline (айву Елін) – першу підщепу для груші, яка справді є достатньо морозостійкою. Її сила росту близька до айви С, а врожайність ще вища. Це підщепа, яка дає гарні на вигляд гладкі плоди груші і, крім того, має високу сумісність з багатьма сортами груші. Це Q-Eline!

MiniTree – ще одне нововведення від Fleuren. Це колоновидні плодові дерева, які залишаються невеликими й ідеально підходять для садків або терас. Вони також чудово підходять для створення плодової стіни. Повну інформацію про MiniTree можна знайти на окремій інформаційній сторінці.

Наше останнє нововведення – це додаток, призначений переважно для крупноплідних сортів черешні. Ви можете безкоштовного його завантажити для IOS та Android (Fleuren App).

Додаткова інформація

Якщо хочете дізнатися більше про нашу роботу чи наші продукти, ви завжди можете зателефонувати або надіслати нам електронного листа. Або чому б вам не відвідати наш офіс у Барло?

Розсадник Fleuren

Veldstraat 56A, 5991 AE Барло, Нідерланди

www.fleuren.net

 Ми виробляємо саджанці, які приносять вам гроші!

ТОВ «Розетта Агро»

вул. Деміївська, 43, Київ, 03040, Україна

Тел.: +38 (093) 924-18-41, e-mail: zhanna@rosetta-agro.com 

www.rosetta-agro.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті