Презентуємо новий номер журналу «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.»

 Презентуємо новий номер журналу «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.»

Друзі, незважаючи на всі перешкоди, наш журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»«Горішник»«Напої. Технології та Інновації» вже готовий. Він містить найновішу інформацію про технології вирощування зерняткових і кісточкових культур, столового та технічного винограду, горіхів, а також про виготовлення різноманітних напоїв. Україна повинна розквітати, а економіка – підніматися, тому презентуємо вам у електронному форматі перший номер журналу в цьому році.

Війна в Україні суттєво змінила життя кожного з нас, а також усі галузі економіки держави. Враховуючи цю складну ситуацію, медіа-група «Технології та Інновації», на жаль, з об’єктивних причин не може забезпечити розсилку друкованих журналів до своїх читачів. Саме тому, а також для того, щоб інформаційно підтримати всіх садівників і ягідівників, які прагнуть розвивати економіку України, та познайомити їх з найсучаснішими технологіями та інноваціями, з передовим досвідом успішних господарств, було прийняте рішення на період воєнного стану відкрити вільний доступ до галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.» та «Ягідник» і надати читачам можливість завантажувати їх у форматі PDF.

Завантажуйте та читайте новий номер журналу «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.», на сторінках якого ви дізнаєтеся все про вирощування яблук, груш, вишень, черешень, персиків, винограду та горіхів, про варіанти переробки, передовий досвід і найновіші технології.

Sad-Napoyi

ЗАВАНТАЖИТИ

Долучайтеся до кола читачів журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», адже це справжня енциклопедія садівництва, виноградарства і горіхівництва. Наша зброя у боротьбі з ненависним ворогом – інформація. А хто володіє інформацією, той володіє словом. Наше завдання сьогодні – сприяти розвитку галузі садівництва, виноградарства, ягідництва та горіхівництва, щоб наприкінці сезону отримати хороший урожай, який стане підтримкою державної економіки.

Тому читаймо журнал, розвиваймося та робімо бізнес успішним разом!

Передплата журналів триває!

Із питань передплати звертайтеся за контактами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Журнал «Ягідник»

Останні статті