Презентуємо новий номер журналу «Напої & Пиво. Т.І.»!

 Презентуємо новий номер журналу «Напої & Пиво. Т.І.»!

Друзі, новий номер журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» готовий, і всі охочі можуть завантажити журнал №2 за 2022 рік безкоштовно! На сторінках видання ви побачите, як українські виробники напоїв продовжують розвивати галузь, незважаючи на складні умови, перед якими всіх нас поставила війна, як вони удосконалюють технологічні аспекти виробництва напоїв. Що ж чекає на читачів у новому випуску?

У світі виноробства та виноградарства відбувається багато престижних конкурсів, на яких особливого успіху сьогодні досягають українські компанії. Отож, у новому журналі ви дізнаєтеся, як минули виставка London Wine Fair, WBWE USA, а також ENOVITIS IN CAMPO, де українські виробники потужно презентували нашу країну.

Вино починається на винограднику, це загальновідома істина. Тому на сторінках журналу «Напої. Т.І.» є розділ, присвячений виноградарству. Зокрема, про механізацію та використання спеціалізованої техніки на сучасних виноградниках розкаже директор компанії «СмартАгро» Олександр Логвінов.  А напрямки переробки вторинних продуктів із винограду проаналізує заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова», д.с.-г.н., член-кореспондент НААН України Ніна Мулюкіна.

Практичним досвідом виноробства поділяться засновники сімейної виноробні із Тернопільщини – Father’s Wine. Про те, як досягнути успіху у виноробстві, розповість директор компанії «Престиж Груп» Олександр Корніюк. Окрім того, читачі журналу матимуть можливість долучитися до закордонного досвіду виноробства від компанії Purcari Wineries plc (Молдова): про сучасні технології від винограду до бокалу розкаже ексдиректор Національного офісу винограду і вина у Молдові, доктор технічних наук Георгій Арпентін.

Як зробити ідеальне вино в домашніх умовах? Читайте аналіз необхідного устаткування та матеріалу від керівника компанії «Каста виноробів» Андрія Лопуленка.

Які є нюанси витримки вина? Чому виробники напоїв із України, Франції і навіть США часто обирають бочки від українських виробників? Відповіді на ці питання дасть один із засновників підприємства «Олпол» Ярема Поворозник.

Ви дізнаєтеся про управління ризиком окислення вина за допомогою біологічних інструментів від фахівців компанії Lallemand.

Журнал «Напої» віднедавна розширився рубрикою «Пивоваріння», щоб підтримати тематику проєкту «Пиво. Технологї та Інновації», який довелося призупинити на час війни. Цього разу про економічну складову пивоваріння, про функціонування бізнесу в умовах війни тощо розкажуть майстер-пивовар, технолог пивоварні First Dnipro Brewery Дмитро Некрасов та ідейний натхненник Fanatic Brewing Center Андрій Фролов.

На період воєнного часу всі охочі мають змогу безкоштовно почитати журнал в електронному форматі, тому попередній і новий випуски журналу «Напої. Т.І.» у форматі PDF можна завантажити тут.

Вже понад 10 років минуло від часу створення медіагрупи «Технології та Інновації», яка спеціалізується на випуску професійних видань для фахівців із садівництва, ягідництва, горіхівництва, виноградарства, виноробства, пивоваріння, виготовлення інших напоїв, а віднедавна – і овочівництва. За цей час наші ресурси стали надзвичайно ефективними інформаційними майданчиками для просування новітніх технологій і унікального досвіду. Це унікальні проєкти, аналогів яким немає в Україні і за кордоном.

Ми всією душею віримо, що ворожа навала скоро буде знищена, а Україна відродиться і розквітне!.. Співпрацюючи, ми разом із вами допомагаємо нашій країні та один одному: сплачуючи податки, зарплати працівникам, ми підтримуємо стабільність України. А наші благодійні внески наблизять нашу спільну Перемогу!

Починаючи з березня 2022 року, на період війни медіагрупа «Технології та інновації» відкрила безкоштовний доступ до журналів і надала читачам можливість безкоштовно завантажувати їх у форматі PDF!

Запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті