Представляємо спікерів конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

 Представляємо спікерів конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

Серед спікерів конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» – product-менеджер компанії Business Evolution Андрій ШЕВЧУК. Експерт виступатиме на тему «Автоматизація процесів збору, зберігання, переробки та реалізації продукції кісточкових культур». Андрій Шевчук поділиться досвідом автоматизації фермерських господарств і холодильних комплексів за допомогою програмного забезпечення AGROTRACER.

AGROTRACER – це інноваційне рішення для технологічного обліку, яке забезпечує простежуваність продукції, контроль втрат на кожному з виробничих етапів та оперативність прийняття рішень.

Серед компаній, які використовують AGROTRACER, – «Сади Дніпра» (ТМ UApple), ФГ «Гадз», «Рівнехолод», Galfrost, «Дьолер Україна», «Зелена гільдія», «СВК Ягідки»,  та кооператив «Агровесна».

Нагадаємо, що конференція триватиме 2 дні.

10 червня відбудеться пленарна частина конференції з виступами керівників господарств, виставками-презентаціями техніки, дегустаціями продукції, виготовленої на основі ягід, безалкогольних напоїв тощо.

11 червня пройде бізнес-тур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Конференція відбудеться із дотриманням всіх карантинних вимог!

РЕЄСТРАЦІЯ ВЖЕ ПОЧАЛАСЯ!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті