Правильна обрізка – одна з основ отримання хорошого врожаю

 Правильна обрізка – одна з основ отримання хорошого врожаю

Лохина й інтенсивні сорти черешні потребують спеціальної обрізки. Тому відтепер на майстер-класах компанії «Розетта Агро» з метою підвищення врожайності та прибутку фахівці компанії навчатимуть українських
фермерів правильному процесу обрізки цих культур.

Передусім, варто зазначити, що обрізка необхідна для того, щоб отримати правильний баланс між вегетативним (листя, гілки) та генеративним (плоди) ростом рослини, а також для надання правильної форми, аби світло оптимально досягало листя з метою подальшого формування ягід і фруктів.

Окрім того, правильна обрізка важлива не лише для майбутнього сезону, а й на наступні роки. Потрібно також зазначити, що вік кожної плантації та кожен сорт культури потребує окремої уваги при плануванні обрізки.

Інтенсивне виробництво лохини та черешні – це досить нова галузь в Україні. У зв’язку з цим спеціалісти компанії «Розетта Агро» помічають багато помилок при вирощуванні цих культур. Це своєю чергою призводить до зниження врожайності та доходів виробника. А цій проблемі можна запобігти. Тому фахівці компанії проводять тренінги з обрізки не лише лохини та черешні, а й яблуні, груші та сливи. Маючи 15-річний досвід роботи та пройшовши навчання у нідерландських спеціалістів, фахівці «Розетта Агро» організовують майстер-класи безпосередньо на полі виробників.

Цікаво? Звертайтеся за деталями!

Контакти:

«Розетта Агро»: м. Київ, вул. Деміївська 43, офіс 6.

Тел.: 044 38 42 421, Валерій Ляшинський: +38 (067) 501-17-64

Читайте також: Хто такі Fall Creek?

Що таке органічне виробництво?

Журнал «Ягідник»

Останні статті