Посібник для експортера ягід із України став доступним для ягідівників

 Посібник для експортера ягід із України  став доступним для ягідівників

Українські компанії, котрі найближчим часом планують свій вихід на зовнішні ринки у ягідному секторі, та інші гравці ягідного ринку відтепер мають змогу завантажити «Посібник для експортера ягід із України до країн Європейського Союзу», повідомляє  асоціація «Ягідництво України».

Головна мета посібника полягає в наданні інформації та практичних рекомендацій щодо необхідних умов успішного експорту ягід і продуктів їх переробки до країн Євросоюзу. Він стане у нагоді експортним компанії, підприємствам, які тільки планують свій вихід на зовнішні ринки у ягідному секторі, для компаній, які вже присутні на цьому ринку та хочуть розширювати свою діяльність, а також для інших гравців ринку.

Посібник містить посилання на документи, що формують вітчизняну та європейську нормативно-правову базу експортно-імпортної діяльності, а отже, з ними варто ознайомитися.

Посібник розроблений у межах проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», який впроваджується Міжнародним торговельним центром за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди).

Нагадаємо, за експорт ягід і плодів Україна отримала 238 млн доларів.

Журнал «Ягідник»

Останні статті