Посадка та догляд за лохиною в умовах коронавірусу: консультують європейські експерти

 Посадка та догляд за лохиною в умовах коронавірусу: консультують європейські експерти

Розсадник саджанців лохини Fall Creek забезпечує ягідний сектор провідними рослинами з відмінною  генетикою та технічною підтримкою для виробників по всьому світу. Вже цього тижня експертикомпанії проведуть онлайн вебінар для ягідників.

Експерти заявили, що можливості, створені пандемією для нових гравців у Центральній Азії, Близькому Сході та Північній Африці, можуть суттєво вплинути на розвиток галузі вцілому.

Експерти Fall Creek зосереджують увагу на можливостях і фіксують позитивний ефект від споживання ягід та фруктів, особливо лохини, під час COVID-19. Саме звичка людей притримуватись здорового харчування може допомогти ягідникам розвинути свій бізнес.

“Виробники стикаються з небаченою нині пандемією, яка спричиняє зрив у всьому світі, в усіх аспектах економіки, таких як дефіцит робочої сили, проблеми транспорту та розподілу вартості на всіх етапах ланцюга, що призводить до зміни поведінки споживачів”, – зауважує Ханс Лікенс, комерційний директор Fall Creek у країнах Європи, Близького Сходу та Африки.

А от Корт Бразелтон, співголова компанії Fall Creek,розповідає про кардинально нові можливості для ягідних виробників.

«Виробники в Центральній Азії, на Близькому Сході та в Північній Африці мають ідеальне розташування, щоб допомогти задовольнити зростаючий попит споживачів та заповнити нестачу ягоди в певні місяці в Європі і, завдяки їх географічній перевазі – отримати доступ до нових ринків Росії, Близького та Далекого Сходу ».

До речі ,усіх ягідників експерти запрошують на вербінар від Fall Creek, який пройде у форматі  «міні-курсу». Вебінар відбудеться у четвер 28 травня 2020 (15.00-15.30 по Європі) з обмеженою кількістю 25 учасників.

Щоб зареєструватися, натисніть тут: MINI WEBINAR FALL CREEK EMEA & CENTRAL ASIA

Офіційний представник Fall Creek в Україні – ТОВ «Розетта Агро»

+380443842421

info@rosetta-agro.com 

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *