Популярні галузеві журнали відтепер доступні читачам безкоштовно

 Популярні галузеві журнали відтепер доступні читачам безкоштовно

Інформаційний ринок садівництва, ягідництва і горіхівництва відкритий для всіх охочих

Шановні читачі та партнери! Незважаючи на надзвичайно важкий період для України, природу все ж не зупинити: сади та ягідники вже зацвітають, на деревах і кущах невдовзі почне утворюватися та достигати новий урожай… Розуміючи, наскільки садівникам і ягідівникам важливий доступ до найсучасніших технологій та інновацій, до передового досвіду успішних господарств, медіагрупа «Технології та Інновації» надає безкоштовний доступ до журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Горішник»!

Війна в Україні суттєво змінила життя кожного з нас, а також усі галузі економіки держави. Враховуючи цю складну ситуацію, медіа-група «Технології та Інновації», на жаль, з об’єктивних причин не може забезпечити розсилку друкованих журналів до своїх читачів. Саме тому, а також для того, щоб інформаційно підтримати всіх садівників і ягідівників, які прагнуть розвивати економіку України, прийняте рішення на період воєнного стану відкрити вільний доступ до галузевих журналів і надати читачам можливість завантажувати їх у форматі PDF.

Jagodnik_5_25-1_26_2022_VEB

ЗАВАНТАЖИТИ

Упродовж тривалих років медіагрупа «Технології та Інновації» налагодила співпрацю з великою кількістю технологічних компаній – виробників техніки, обладнання, засобів захисту рослин, добрив, саджанців, тари тощо з України, Європи та світу. І журнали «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» та «Горішник» – це той інформаційний місток між учасниками ринку України та світу, який допоможе налагодити ефективну роботу кожного фермера, кожного господарства і підприємства.

Наразі розпочинається робота над найпотужнішим інформаційним проєктом медіагрупи – журналом «Ягідник», читачами якого є садівники і ягідівники з України, Молдови, Грузії та інших країн. Новий номер журналу готуватиметься до друку в період воєнних дій, але продемонструє, що українські аграрії орієнтовані на мир, на добробут і процвітання рідної України! У номер заплановані статті про те, як працюється українським ягідним підприємствам і фермерам у надскладних умовах війни, як вони, незважаючи ні на що, розвивають свої плантації та тим самим підіймають економіку країни, як підтримують не лише своїх працівників, а й військових, паралельно займаючись волонтерською діяльністю… Традиційно, в номері буде інформація про успішний досвід, про секрети налагодження ягідного бізнесу, корисні поради від ягідівників всіх регіонів України. Випуск у світ попередньо запланований у травні.

– Ми, команда медіа-групи «Технології та Інновації», готові докласти максимум зусиль і тиражувати все передове та найкраще, незважаючи на важкі воєнні часи, а також допомагати, підтримувати та сприяти садівникам і ягідівникам, щоб разом розвивати нашу країну, яка обов’язково розквітне! Запрошуємо до співпраці фермерів, керівників крупних ягідних і садівничих господарств, переробних підприємств, а також технологічні компанії, – зазначила співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конєва.

Читайте також: Журнал «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.» зовсім скоро побачить світ!

Журнал «Ягідник»

Останні статті