Польське підприємство Terra-Plant навесні ропочне вирощувати полуницю на Рівненщині

 Польське підприємство Terra-Plant навесні ропочне вирощувати полуницю на Рівненщині

За словами директора компанії Пьотра Качмарека, перші плантації закладуть навесні 2020 року з саджанців польських розсадників.

«У польських розсадниках продукують багато якісної розсади суниці садової. У нас ягоди  можуть рости як під відкритим небом, так і під плівкою, на зрошенні та припідняті від землі. Матеріал для посадок здоровий, виведений на власній плантації площею 60 га», – розповідає власник компанії.

Всього ж Terra-Plant займає у Польщі 400 га й вирощує суницю садову для експорту. На Рівненщині також планують збирати ягоди для поставок в Іспанію та Італію.

Розмір інвестицій поки не розголошується, а для роботи першочергово розглядають землі у Сарненському, Березнівському та Костопільському районах. Поередньо, у компанії планують орендувати близько 50 га землі, надалі розраховують збільшувати обсяги виробництва в Україні.

«Компанія зацікавилась розвитком свого бізнесу в Україні. Перші переговори у нас були ще у вересні. Наші землі є придатними для вирощення продукції, яку вони експортують. Окрім полуниці, підприємство вирощує ще малину та цибулю. Для початку вони готові взяти в оренду понад 50 га землі», — розповів заступник голови ОДА Рівненщини Сергій Гемберг.

Зауважимо, що працювати на польському підприємстві будуть ті мешканці Рівненщини, які їхали на заробітки до цієї компанії в Польщу.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *