Польська компанія Unidex представить новітні технології заморожування на конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

 Польська компанія Unidex представить новітні технології заморожування на конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

10-11 червня 2021 року у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові» візьме участь відома польська компанія Unidex, представники якої презентують новітні технології заморожування.

Компанія Unidex заснована в 1992 році на основі багаторічного (з 1980 року) досвіду роботи в холодильній промисловості. Компанія багато років спеціалізується на виготовленні тунелів для шокового заморожування ягід, овочів та фруктів, грибів, морепродуктів тощо.  

В Україні працюють 24 тунелі UNIDEX. Загалом морозильне обладнання UNIDEX функціонує в усьому світі. У 2019 році компанія запустила новинку – компактний тунель, який відрізняється від стандартного мобільністю. Як зазначають представники компанії, його можна перевозити, тунель постачають замовникові майже готовим до роботи: потрібно тільки змонтувати сходи з платформою, електричну шафу – максимум три дні роботи. Упродовж 2020 року в компанії уклали багато контрактів, відкрили нові ринки збуту, розпочали виробництво інноваційних спіральних тунелів для напівфабрикатів.

Для овочів і фруктів компанія UNIDEX пропонує два типи тунелів:

1. Флюідізаціонні заморожують тунель (IQF):

– тунелі серії М – це тунелі з меншою продуктивністю: від 1000 до 3400 кг / год.

– тунелі серії А – це тунелі, які мають велику продуктивність від 4300 до 12000 кг / год.

2. Компактний тунель IQF (TK): тунелі з невеликою продуктивністю: з 1000 до 3400 кг / год.

Інноваційні тренди в галузі заморожування представники компанії UNIDEX представлять 10 червня на  VI Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові».

Нагадаємо, що конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»буде тривати 2 дні.

10 червня – пленарна частина конференції з виступами керівників садівничих господарств, науковців, експертів ринку та представників технологічних компаній про успішний досвід вирощування вишні кісточкових культур.

11 червнябізнес-тур на провідні садівничі підприємства регіону – ТОВ «Уманську фруктову компанію» та ФГ «Біопродукт», а також на демо-поле Уманського національного університету садівництва

Для поселення гостей приймають місцеві уманські готелі – REIKARTZ АКВАДАР, Park-Hotel, готельно-ресторанний комплекс «Застава», FOREST CLUB SHERWOOD, готель «Умань Плаза», комплекс відпочинку «Гонтів яр», Hotel Palace, готель «Умань».

Реєстрація триває! Кількість місць обмежена!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Sherwood».

Головний Науковий партнер – Уманський національний університет садівництва.

Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – «Уманська фруктова компанія».

Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – компанія «Біопродукт».

Ексклюзивний партнер – компанія «Розетта Агро».

Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Технологічні партнери: компанія PIGO, «Полив-Сервіс», ПП «Сорока», «Екоорганік», «Ніф Агро постачання», Business Evolution, EFT GROUP, «Біохім Агро», «Агрітема».

Партнери-експоненти: компанія Royal Eco Box, «Технологія»,  Advice&Consulting, «Росана», «Клуб рослин», «Долина Агро», «Інсолар-холод».

Фуд-партнери: ФГ «Еко-край», «Мед заповітного краю», TM Famberry, “Файні ябка».

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Умови участі в конференції:

В якості учасника –

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.

 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Конференція «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові» проходить за підримки галузевої асоціації – УКРСАДПРОМ

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА. Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Журнал «Ягідник»

Останні статті