Пільгові кредити для аграріїв Львівщини стали більш доступними

 Пільгові кредити для аграріїв Львівщини стали більш доступними

Одним із напрямів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки є пільгові кредити на зворотній основі. У 2022 році деякі аграрії можуть отримати такий кредит під 0%річних, повідомляє Львівська ОДА.

Зокрема, кошти обласного бюджету надаються:

  • під 5% річних на  реалізацію бізнес-планів  у розмірі до 700 тис. грн терміном до 5 років з відстроченням повернення основної суми до 1 року;
  • під 0% річних для відновлення втрат від наслідків надзвичайних ситуацій терміном до 5 років (без відтермінування погашення основної суми зобов’язання) в розмірі до 300 тис. грн для юридичних осіб та 100 тис. грн. для фізичних осіб підприємців;
  • під 0% річних суб’єктам підприємництва, керівниками яких є учасниками АТО (ООС) на реалізацію бізнес-планів у розмірі до 700 тис. грн терміном до 5 років з відстроченням повернення основної суми до 1 року.

– У 2021 році пільгові кредити отримали 18 суб’єктів господарювання Львівської області на реалізацію бізнес-планів різних напрямів сільського господарства. Загальна сума фінансування становить понад 10 млн грн. У 2022 році ми пануємо профінансувати бізнес-плани мікро- та малих суб’єктів підприємництва на таку ж суму. Показником успішної реалізації цього напряму нашої програми є завчасне повернення кредитів, які були надані господарствами у попередні роки, – зазначила директор департаменту агропромислового комплексу ЛОДА Тетяна Гетьман.

Аграрії області у ні нинішньому році вже повернули до обласного бюджету розвитку 2,2 млн грн, що становить 146,7% плану повернення пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів у І кварталі 2022 року.

Читайте також: Як налагодити ефективний ягідний бізнес?

На Черкащині відкривають ягідний кооператив під брендом Tevitta

Журнал «Ягідник»

Останні статті