Підприємниця з Краматорська продає лохину через соцмережі

 Підприємниця з Краматорська продає лохину через соцмережі

Олена Ігнатущенко з Краматорська, що на Донеччині, два роки тому розпочала вирощувати лохину. Наразі фермерка продає ягоди гуртовим покупцям, а також через… через соцмережі! Про це повідомляє пресслужба проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» на сторінці у фейсбуці.

– Після участі у тренінгу з розвитку комунікацій я переконалася, що потрібно розвивати сторінку в інстаграмі, адже це додасть мені клієнтів. Я створила її та почала приділяти більше часу для контенту. І наразі я бачу результати цієї роботи, адже клієнти до мене приходять онлайн, – розповідає Олена Ігнатущенко.

Лохину Олена продає через соціальні мережі, також здає гуртовим покупцям на ринку. Її клієнти – жителі Краматорська, найближчих міст та сіл Донецької області.

– Лохина дуже корисна, але люди мало знають про цю ягоду. Я буду популяризувати її через соціальні мережі. Планую зараз викладати рецепти у соціальних мережах, розповідати покупцям, що можна виготовити з лохини, – зазначає фермерка.

Зараз на ділянці Олени Ігнатущенко ростуть близько 200 кущів лохини різних сортів, які достигають в різний час. У планах підприємниці – переробка ягід.

Нагадаємо, українська лохина ТМ BigBlue завойовуватиме Скандинавію.

Лохина StarBerries: сортування, експорт і внутрішній ринок.

Українські виробники збирають перші врожаї лохини

Журнал «Ягідник»

Останні статті