Під час виставки Macfrut відбулися Міжнародні дні лохини

 Під час виставки Macfrut відбулися Міжнародні дні лохини

У межах міжнародної виставки свіжих продуктів Macfrut-2023, яка тривала 3-5 травня в італійському Ріміні, відбулися Міжнародні дні лохини. Програма цього заходу, організованого Cesena Fiera у партнерстві з NCX Drahorad і Italian Berry, була присвячена головним питанням повного ланцюга поставок лохини. У Міжнародних днях лохини, які тривали впродовж чотирьох днів, участь взяли представники основних виробничих районів лохини, повідомляє пресслужба Macfrut.

Так, у перший день заходу відбулася Blueberry School, призначена для наукових дослідників і техніків галузі. Другого дня був запланований Blueberry Symposium, під час якого розглядалися ключові наукові питання: генетика, розсадництво, живлення, технології вирощування та розмноження, якісні, харчові та біомедичні аспекти цієї ягідної культури. Під час третього дня відбулася спільна вечеря учасників заходу, а в останній, завершальний день у межах виставки Macfrut працював проєкт On Field – демонстраційне поле з коментарями та виступами експертів і практичними порадами щодо обрізки лохини. Окрім того, під час Міжнародних днів лохини на Macfrut працювала ще й тематична виставкова зона.

Ключовим технічним спонсором заходу стала компанія UNITEC. За словами президента UNITEC Анджело Бенедетті, Міжнародні дні чорниці стали важливою можливістю зосередитися на еволюції галузі та на важливій ролі, яку технологічні інновації відіграють у її постійному зростанні:

–  Компанія UNITEC пишається тим, що ми підтримуємо цей захід  як технічний партнер і працюємо разом поруч з виробниками лохини в усьому світі, надихаючись сильним бажанням підтримати їх в оптимізації їхніх процесів і покращенні їхнього бізнесу зараз і в майбутньому.

Окрім того, компанія PASQUINI&BINI презентувала під Міжнародних днів лохини свою продукцію – горщики для безґрунтового вирощування цієї ягідної культури, а італійське підприємство Graziani Packaging представило різноманітні рішення для пакування такої делікатної продукції, як ягоди.

Нагадаємо, цього року виставку Macfrut відвідала рекордна кількість учасників – майже 50 тисяч, що на 29 % більше, ніж минулого року.

Читайте також: Малина BigRed: як працюватиме українсько-польська кооперація

Журнал «Ягідник»

Останні статті