Під час Macfrut-2022 відбудеться третій конгрес тропічних фруктів

 Під час Macfrut-2022 відбудеться третій конгрес тропічних фруктів

6 травня під час виставки Macfrut запланований єдиний європейський конгрес, присвячений вирощуванню тропічних фруктів – Tropical Fruit Congress. Цьогоріч основана увага буде присвячена авокадо. Так, під час заходу відбудеться не лише конгрес, а й технічні майстер-класи та тематична виставкова зона.

Конгрес Tropical Fruit Congress пройде під координацією NCX Drahorad. Акцент буде зроблений на вирощуванні авокадо, адже цей тропічний фрукт привертає все більше уваги професіоналів галузі та споживачів завдяки своїм властивостям, а також тим, що його можна по-різному споживати.

 – Мета конгресу Tropical Fruit Congress – надати професіоналам галузі унікальну можливість обмінятися думками та бути в курсі ринкових тенденцій, технічних інновацій і найкращих практик у сфері логістики та торгівлі, – зазначив президент NCX Dragorad Томас Драгорад. – На заході будуть присутні міжнародні експерти, покупці та виробники з основних регіонів світу, де вирощують і споживають авокадо, яке 2020 року було визнане сенсацією світі суперфудів.

Під час конгресу відбудеться конференція, технічні семінари та буде організована тематична виставкова зона. Це буде чудовий шанс зібрати інформацію про ці тенденції та проаналізувати їх, оскільки це дозволить учасникам дізнатися, яку саме роль вони можуть зіграти у просуванні споживання авокадо

Читайте також: Macfrut-2022: форум Biosolution, виставка і конкурс інноваційних рішень

Журнал «Ягідник»

Останні статті