Перу в поточному сезоні на 40% збільшить експорт лохини

 Перу в поточному сезоні на 40% збільшить експорт лохини

У поточному сезоні експортери лохини з Перу збираються значно збільшити експорт цієї ягоди, повідомляє   FreshFruitPortal . За прогнозом Асоціації виробників лохини Перу (ProArandanos), країна в 2020 році зможе експортувати близько 165 тис. тонн цієї ягоди, ніж на 40% перевищить результати минулого сезону.

Нагадаємо, що в 2019 році Перу вже вийшла на перше місце світового рейтингу експортерів лохини, обігнавши Чилі і експортувавши 120 тис. тонн цієї ягоди на світовий ринок.

Як заявляє Луїс Мігель Вегас, представник ProArandanos, пік експорту в поточному сезоні буде на початку жовтня, а найбільший прогрес в поставках перуанської лохини припаде на ринки Азії. 

Проте, на поточний момент ключовим ринком збуту для лохини з Перу все ж залишаються США, які закуповують близько половини від усього експорту цієї ягоди. Близько третини поставок прямують до Європи, а частка Азії становить 15%, хоча в поточному сезоні вона досить сильно розшириться.

Ключовою проблемою експорту лохини з Перу залишиться питання наявності робочої сили і безпеки робітників на фоні пандемії коронавируса і пов’язаних з нею карантинних обмежень. До того ж, на світовому ринку лохини очікується більш висока конкуренція, тому що виробництво цієї ягоди швидко зростає не тільки в Перу, а й, наприклад, в Мексиці і Південній Африці.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *