Перу розширить площі під посадкою лохини до 20 тис. га

 Перу розширить площі під посадкою лохини до 20 тис. га

У наступні 5 років виробники лохини планують розширити площу вирощування до 20 тис. га. Про це повідомляє інтернет-портал FruitNews  за матеріалами agraria.pe . 

За словами генерального директора Terra Business Федеріко Белтрана, в 2019 році у Перу було сертифіковано 10,96 тис. га насаджень, з яких урожай ягід відправляється на експорт.

«Ми повинні пам’ятати, що експортний продукт повинен зберігати високу якість: твердість і високу лежкість, товарний вигляд, хороший смак. До теперішнього моменту багато компаній розробили високі стандарти контролю якості за останні 15-20 років » , – сказав експерт.

Серед позитивних моментів спікер відзначив продовження розвитку агросектора незважаючи на вплив коронавірусу і початок експортної кампанії в нехарактерний для Перу час. Зокрема, лохина в основному експортувалася з початку липня до кінця грудня. До початку липня ягоди постачають на світовий ринок, зазвичай, з Чилі.

«Найближчим часом відбудуться сильні зміни, але до липня все стане більш гнучким, організованим, і попит з боку споживачів буде вище» , – додав Федеріко Белтрана.

Ключовою проблемою залишається питання збереження цілісності холодового ланцюга. Сектор потребує холодильних контейнерів, алечерез нестачу обладнання Перу не може повноцінно конкурувати з іншими країнами, що володіють більш сильним логістичним потенціалом. Ще одна проблема перуанського сектора – великі відстані до пунктів призначення в Європі, Китаї та США.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *