Перший номер журналу “Ягідник” вийшов друком!

 Перший номер журналу “Ягідник” вийшов друком!

Журнал «Ягідник» №1 вийшов друком та тішить своїх читачів новими цікавими темами. Що ж цього разу можна знайти на сторінках видання?

Традиційно, вашій увазі запропоновано багато рубрик. Зокрема, особливу увагу звернули на захист рослин.

Про боротьбу з грибковими захворюваннями (сіру гниль, дидимелу, фузаріоз, ризоктоніоз, фітофтороз, кореневу гниль) розказали експерти компанії «Агрітема». У статті звернули увагу на сучасні технології ягідництва в боротьбі з найпоширенішими грибковими захворювання ягід та альтернативні засоби захисту рослин. Буде подано експертну оцінку дії препаратів «Райс Пі»®, «Престоп»®, «IntraCell». Також у статті проведений аналіз впливу осмопротекторів на якість продукції та термін її зберігання.

У рубриці «Захист рослин» висвітлено закордонний досвід. Зокрема, розміщена стаття про застосування малооб’ємного обприскування під час оброблення садів та ягідників на основі досвіду ФГ Берклі (Білорусь). У тексті висвітлені такі питання:  що дає малооб’ємне обприскування, коли його застосовують. Вказані перспективи впровадження малооб’ємного обприскування в фермерських господарствах.

Невідмінна рубрика журналу «Ягідник» – сертифікація. Про стандарт  GLOBALG.A.P.  і захист рослин розповів Ігор Чечітко (проєкт Goodfarm, директор компанії  HZPC Ukraine).

Сторінками журналу можна потрапити в різні фермерські господарства. Про те, як вирощують лохину на Волині, розповів головний агроном ФГ «Волинська ягідка» Володимир Галазюк.

Про роботу ягідного господарства в умовах карантину на прикладі найбільшого ягідного господарства Закарпаття «Блу Беррі». Представники господарства підбили підсумки ягідного сезону 2020, здійснили огляд українського та зарубіжного ринків збуту продукції, розказали про технологізацію процесу роботи, захист насаджень від хвороб, шкідників та заморозків, спрогнозують ягідний сезон 2021 року.

Про нестачу води та прогноз того, що чекає українського фермера в найближчому майбутньому, розказали експерти ягідної ферми «Озеряна».

Секретами успішного вирощування порічки поділилися представники підприємства «Олександрівський Агро Холод», що на Черкащині. Про вирощування ожини розказали засновники сімейного господарства «Полуничний рай», що на Полтавщині. Керівник підприємства «Ягоди Волині» Віталій Ішмурат на сторінках журналу поділився досвідом органічного вирощування малини. А представники ФГ «Золото Карпат», що на Львівщині, розкажуть все про вирощування обліпихи, адже мають більше 15 сортів цієї культури. Фермер із Вінниччини, В’ячеслав Любин, поділився секретами культивування аґрусу.

На сторінках журналу «Ягідник» №1 представлені українські науковці аграрного сектору. Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН, зробить огляд жимолості на світовому ринку.

На сторінках видання надруковано ексклюзивне інтерв’ю із українським селекціонером кавунів Зиновієм Сичем, доктором сільськогосподарських наук, професором кафедри генетики, селекції і насінництва Білоцерківсього НАУ.

Світлана Клименко, доктор біологічних наук, професор, завідучка відділу акліматизації плодових рослин Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України, продовжила свою рубрику і розказала все про унікальну культуру – кизил лікарський.

Леонора Адамчук, кандидат сільськогосподарських наук, доцент НУБіП України, Голова ГО «Фундація жінок пасічниць», глибоко проаналізувала тему «Запилення малини».

Ірина Павлова, агроном-консультант, розповіла про суницю альпійську, зробила огляд найбільш перспективних сортів цієї культури.

У рубриці «Ягідництво як бізнес» розміщена стаття Алли Пономаренко (компанія «Альта Країна»), яка присвятила свою статтю темі «Ягідництво. Тренди та виклики. Де заробляти наступні 5 років».

Окрема рубрика, традиційно, присвячена темі «Переробка». У цій рубриці про виробництво ягідних наливок і настоянок розказав провідний технолог компанії «Ханні Банджер» Людмила Бойко.

Успішним досвідом виробництва продукції з доданою вартістю поділилися експерти провідного переробного підприємства компанії Galfruct.

Ці та багато інших актуальних тем проллють вам світло у країну професійного ягідництва. Долучайтеся до когорти ягідівників-професіоналів – читайте журнал “Ягідник”.

Ознайомитися із повним змістом журналу можна за посиланням.

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті