Перший день конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» пройшов з успіхом!

 Перший день конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» пройшов з успіхом!

Вчора, 9 грудня, у готельно-ресторанному комплексі «Верховина» відбувся перший день міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Незмінний організатор заходу – медіа-група «Технології та Інновації». Актуальні питання українського та міжнародного ягідництва, інноваційна техніка й обладнання, сучасні рішення для ягідних насаджень обговорювали понад 400 учасників з усієї України, а також Молдови, Білорусі, Нідерландів, Польщі, Німеччини й Італії.

– У залах міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» зібралося понад 400 учасників! І вони не помилилися, що приїхали на цей захід, тому що все заплановане нами вдалося. Перший день конференції вийшов настільки насиченим, цікавим і теплим, що я впевнена: наш захід надасть масу нових ідей для розвитку компаній-учасників, – зазначила співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», співорганізатор конференції Катерина Конєва.

Заходи першого дня конференції відбувалися в трьох залах. Зокрема, в головній залі обговорювали новітні системи догляду за насадженнями, в іншій – заморожування ягід і перспективи їх експорту на ринки світу, а в третій залі була організована виставка-презентація обладнання, технологій, матеріалів і продукції для ягідництва, садівництва та переробної галузі.

Окрім того, важливо, що під час міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» вперше в Україні відбувся міжнародний конгрес із заморожування і холодної логістики ягід «Переробка та заморожування. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості». Зокрема, під час заходу обговорювалися питання ринку заморожених ягід в Україні, експорту заморожених ягід, вибору холодильного обладнання, аналізу переваг і недоліків заморожувального бізнесу, питання кооперації в ягідному секторі та не тільки.

А вже сьогодні, 10 грудня, понад 200 учасників конференції візьмуть участь у бізнес-турі на два успішні ягідні господарства – ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry) та СВК «Ягідки» (TM Big BLUE). Керівники господарств розкажуть, як створити прибутковий ягідний бізнес, на яких нюансах потрібно акцентувати та як оминути підводні камені, що можуть траплятися на шляху ягідівника-початківця, а також ознайомлять з робою цих компаній.

Оксана МАРЧУК

Детальну інформацію про конференцію, бізнес-тур, погляди на проблеми в галузі та шляхи їх вирішення читайте журналі «Ягідник», робота над яким уже триває.

Журнал «Ягідник»

Останні статті