Перший день конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» пройшов на відмінно!

 Перший день конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» пройшов на відмінно!

Вчора, 29 жовтня, успішно відбувся перший конференц-день науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові», яка проходить на Вінниччині. Про це повідомила співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», співорганізатор конференції Катерина Конєва у фейсбуці.

Під час конференції відбувся масштабний круглий стіл, в межах якого обговорювали ситуацію в галузі. Присутніми на ньому були, зокрема, Міністр агропромислового комплексу і продовольства Роман Лещенко, голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов, а також садівники й учасники галузі.

Загалом у першому дні науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» участь взяли 22 спікери, на виставці технологій було представлено понад 40 стендів, а для Народної дегустації соків прямого віджиму компанії надали 36 зразків продукції. Окрім того, відбулися презентації продукції фудпартнерів і свіжих фруктів від компаній, а ще розіграш цінних призів від партнерів і вечірка.

– Як сказав, отримуючи свій приз, один із учасників заходу, це була не просто науково-практична конференція, а й ефективне та дуже корисне спілкування в теплій і доброзичливий атмосфері, куди хочеться повертатися знову і знову. Нам приємно! – написала Катерина Конєва.

Наразі триває другий, надзвичайно продуктивний день VII міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові». Учасники під час бізнестуру відвідують вінницьке підприємство «Фруктона-ВН», яке об’єднує 6 підприємств із вирощування, заготівлі та переробки фруктів і ягід. Загальна площа плантацій – більше 900 га, на яких вирощують яблука, сливи, вишні, малину, ожину, суницю садову, лохину високорослу, порічки. Учасникам бізнестуру демонструють, зокрема, нову автоматичну лінію з очищення яблука, яка дозволяє несортове, пошкоджене яблуко чистити, видаляти серцевину, нарізати й заморожувати в автоматичному режимі.

Окрім того, учасники бізнестуру відвідають компанію «Агрокалина фрутс» – молоде й перспективне садівниче господарство, де вирощують 6 га груш сортів Ноябрська та Яблунівська. Першу посадку зробили 2019 року. Тому нині дерева дають тільки сигнальний урожай. Цьогоріч у господарстві планують закласти ще 8 га груш.

Також учасники бізнестуру ознайомляться із роботою заводу техніки «Агромаш калина» (ТМ «Агрокалина»), на якому виготовляють ґрунтообробну, посівну техніку та серійно – машини для обробітку садів. Компанія пропонує техніку, призначену для обробітку сільськогосподарських культур на різних етапах росту.

Детальну інформацію про конференцію, бізнес тур, погляди на проблеми в галузі та шляхи їх вирішення читайте журналі «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», робота над яким уже триває.

Журнал «Ягідник»

Останні статті