Перевірені технології якісного зрошення в ягідництві презентує компанія “Профполив” в рамках конференції “Ягідництво та переробка: від землі до готового продукту” 10-11 грудня у Львові

 Перевірені технології якісного зрошення в ягідництві презентує компанія “Профполив” в рамках конференції “Ягідництво та переробка: від землі до готового продукту” 10-11 грудня у Львові

IV Міжнародна конференція для галузей ягідництва і переробки «Ягідництво і переробка: технології та інновації» надасть учасникам ключі до успішного бізнесу з вирощування, зберігання, збуту та переробки ягід. Тематика виступів експертів, майстер-класів та виставки-презентації охопить всі етапи: від закладення ягідника – до кінцевого (свіжого чи переробленого) продукту з доданою вартістю. Однією з важливих тем стане зрошення плантацій.

У сучасних реаліях ягідне господарство не можливо уявити та спроектувати без інноваційних меліоративних систем. Такий комплекс заходів дозволяє організувати необхідний час та об’єм поливу, захистити насадження від засухи, весняних заморозків, підтримувати мікроклімат, прогнозувати можливі хвороби та мінімізувати витрати на утримування господарства.

Розібратися в технологіях зрошення та інноваційних підходах, а також показати, як це працює на практиці, ягідникам допоможе Вадим БОЙКО, директор компанії «ПрофПолив».

Вирощування висоякісного врожаю вимагає ретельного контролю внесення води та мінеральних добрив. В першу чергу перед агровиробниками виникає завдання своєчасної подачі необхідної кількості води. Враховуючи, що з подачею води вносяться також і розчинні добрива, необхідно точно розраховувати і контролювати їх кількість, як при подачі, так і наявність їх у ґрунті. Всі зібрані дані становлять великий обсяг інформації, який людина не в змозі зберегти та безпомилково обробити самостійно, а помилки можуть обернутися втратою врожаю для господарства.

– Ми вирішуємо завдання різної складності за допомогою багатофункціональних контроллерів, які керують системами зрошення та фертигації, враховуючи специфічні потреби кожного проєкту. Крім того, наші системи працюють в режимі онлайн і надають повні звіти про виконані операції та їх результати прямо на смартфон або комп`ютер. Ці дані дозволяють швидко і мобільно приймати зважені рішення щодо поливу, внесення добрив і захисту рослин з любої точки Світу, – розповідає Вадим Бойко.

Компанія «ПрофПолив» займає лідерську позицію у сфері професійного автоматичного зрошення в Україні, імпортуючи та реалізуючи від найкращих світових виробників обладнання для фертигації та систем автоматичного управління зрошенням. Компанія досить успішно зарекомендувала себе на вітчизняному ринку, на її рахунку вже більше кількох сотень успішно реалізованих проектів різного масштабу.

Окрім традиційного виступу директора та презентації найуспішніших кейсів компанії, в ході конференції заплановано також практичний майстер-клас. В рамках бізнес-туру, що відбудеться 11 грудня, Вадим Бойко на лохиновій плантації компанії «Агро Буськ» (Львівська область) продемонструє, як працює система поливу й фертигації для лохини. На момент монтажу це була перша в Україні система такого типу, яка успішно працює у господарстві, і не перший рік.

Нагадуємо, 10 грудня у Львові в готельно-ресторанному комплексі «Варшава» відбудеться перший конференц-день конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Програма конференції стане ще більш цікавою та охопить весь ланцюжок процесів: від підготовки ягідного поля – до позиціонування свіжої чи переробленої продукції на міжнародних ринках. Конференція складатиметься з теоретичної частини, що включить виступи експертів ягідного ринку, керівників/власників успішних ягідних ферм, ягідних розсадників, переробних підприємств – виробників продукції з ягід і на базі ягід, науковців, представників державних структур, провідних європейських компаній – виробників техніки, устаткування, засобів захисту та догляду за рослинами.

11 грудня заплановано проведення бізнес-туру на провідні ягідні підприємства Львівщини. Перший візит на підприємство із вирощування та заморозки ягід «Агро Буськ». Другий – на – на підприємство GP-Group, яке займається, переробкою і заморозкою ягід.

10 грудня, в рамках конференції, планується масштабна виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції. Традиційно організатор конференції – медіа-проєкт «Технології та Інновації» проводить виставку-презентацію напоїв на базі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із застосуванням ягід.

Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників ягідних господарств та переробних підприємств! Традиційний дрес-код події – вишиванки!

Головний Галузевий партнер — Асоціація «Ягідництво України»
Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Варшава» (м. Львів).
Головний Діловий партнер — компанія «Долина-Агро»
Генеральний партнер по ЗЗР — компанія Bayer
Ексклюзивний Технологічний партнер — компанія «ПрофПолив»
Генеральний Інформаційний партнер — ІНТЕРФАКС-Україна
Головний Інформаційний галузевий партнер — журнал «Ягідник»
Медіа-партнери — ІА «Інфоіндустрія», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», Profihort, Info Shuvar, ТРК «ITV».

Умови участі в конференції:

Для виробників сільгосппродукції — вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) — 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції — вартість участі — 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) — 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Знижка 10%:
– членам Асоціації «Ягідництво України»;
– передплатникам журналів медіа-групи «Технології та Інновації»: «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Горішник», «Пиво. ТІ».

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проекту), тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+0979689516, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682, reklama.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті