Передплату на єдиний в Україні профільний журнал для ягідників продовжено

 Передплату на єдиний в Україні профільний журнал для ягідників продовжено

Ми продовжуємо передплату на випуск єдиного в Україні профільного журналу “Ягідник”, присвяченого розвитку ягідництва і популяризації споживання ягід. Успішний досвід, свіжі ідеї та перевірені поради, а також прогнози найкращих експертів – поспішіть замовити свій примірник найцікавішого галузевого видання!

Український спеціалізований журнал «Ягідник» – це потужна підтримка для кожного ягідника, де ви знайдете найсвіжішу інформацію про сучасні європейські технології вирощування і переробки як популярних, так і нішевих ягідних культур. Репортажі з садів і ягідників, інтерв`ю та статті експертів галузі, аналітичні дослідження ринків, презентація новітніх сортів та інформування про нові культури, нові напрямки садівничого і ягідного бізнесу – це далеко не повний перелік тем, про які ми говоримо на сторінках журналу «Ягідник».

Ми створюємо для вас енциклопедії садівничого і ягідного бізнесу, адже інформація, яка розміщується в друкованих журналах, є ексклюзивною, і пропонується як методичний посібник для застосування в роботі і отримання прибутків. Попередня історія видань – тому підтвердження, адже проект працює в Україні з 2011 року, накопичуючи все більше досвіду та можливостей для просування нового і прогресивного.

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зв`язатися з менеджером за тел: +38 097 968 95 16, +38 096 491 66 92, +38 095 921 04 33 або надіслати заявку на e-mail:sad2017@ukr.net

ДОСТАВКУ ЖУРНАЛІВ ГАРАНТУЄМО. ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!

Успішного вам бізнесу!

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

День саду