Передплата журналу

Пані та панове!
Міжнародна медіа-група «Технології та Інновації» продовжує передплатну кампанію на 2022 рік !

Пропонуємо вам оформити передплату всеукраїнського галузевого журналу «Ягідник» і гарантовано отримати актуальну інформацію із сучасного ягідництва: від планування ягідника, вирощування ягідних культур – до їх зберігання, заморозки, переробки і подальших продажів.

Журнал «Ягідник» висвітлює актуальні тенденції ринку ягід, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування ягід, новітні технології та вирощування, переробки й упаковки ягід, а також продажів продукції, в т.ч. на експорт. Журнал розкриває теми, що стосуються вирощування суниці, малини, чорної смородини, лохини (чорниці високорослої), агрусу, аронії та інших відомих і маловідомих (нішевих) культур ягід. Виходить з 2016 р., 5 разів на рік.

Окрім того, починаючи з 2022 року, читачам доступна для передплати російськомовна версія журналу «Ягідник» у PDF форматі.

•   Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» містить актуальну інформацію про нові технології в садівництві, столовому виноградарстві та горіхівництві, включаючи вирощування фруктів, горіхів, ягід, а також пропонує способи зберігання і переробки продукції садів і ягідників. Виходить з 2016 р., 5 разів на рік

  Журнал «Горішник» інформує про актуальні тенденції ринку горіхів, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування горіхів, і презентує нові технології та сучасне обладнання зі збору та переробки горіхів, сприяє у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок. Виходить з 2016 р., 5 разів на рік.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» інформує також про нові технології у виробництві вина, напоїв на базі фруктів і ягід, медових напоїв, соків і т.д. Виходить з 2011 р., 5 разів на рік.

Журнал «Beer.Technologies&Innovations» присвячений сучасним технологіям виробництва найпопулярнішого напою в світі – пива, і просуванню передового досвіду в пивоварінні, діяльності малих і середніх пивоварень, в тому числі в ресторанах, пабах, барах та в домашньому пивоварінні. Особливий акцент на крафтовому пивоварінні та діяльності малих пивоварень.

Каталог Beer Inside. Пивна мапа України  головна мета – популяризація крафтового пива,  презентація технологічних досягнень пивоварної галузі. Родзинкою каталогу BEER.INSIDE стала власна Пивна мапа на Google Картах, на якій розміщуються пивзаводи, пивоварні-ресторани, паби, пивні магазини або торгові пивні мережі. Відтепер, подорожуючи країною, ви легко зможете знайти пивні заклади.

ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ ОДНЕ ВИДАННЯ АБО КОМПЛЕКТ ЖУРНАЛІВ ЗА ТЕМАТИКОЮ, ЯКА ЦІКАВИТЬ:

Назва комплекту Кількість випусків у рік Ціна за комплект, грн Електронна передплата
Комплект №1 – повний. Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»/ «Напої. Т.І.»/ «Горішник» (5 випусків( + журнал «Ягідник» (5 випусків) + Beer.Technologies&Innovations (спарені) 12 1600 1000
Комплект №2 Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І»/ «Напої. Т.І.»/»Горішник» (5 випусків) + журнал «Ягідник» (5 випусків) 10 1200 700
Журнал «Ягідник» 5 650 450
Журнал «Ягодник» (рос.), PDF формат
(АКЦИОННАЯ цена до июля 2022 года)
525 євро (без урахування комісії банку)
Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації/Горішник» 5 550 450
Журнал Beer.Technologies&Innovations (спарені номери) 2 450 300
Каталог «Beer Inside. Пивна мапа України» 1   100 70

Оформити передплату Ви можете за тел.: +38 097 528 36 46 або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net
ДОСТАВКУ ЖУРНАЛІВ ГАРАНТУЄМО. ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ! Успішного Вам бізнесу!

«Ягідник» – це журнал для тих, хто прагне бути успішним у бізнесі та в житті. Отримайте користь від знань та досвіду лідерів ягідного ринку України, Польщі, Європи та світу.

Передплачуйте енциклопедію ягідного бізнесу журнал «Ягідник»!

Приєднуйтеся до клубу постійних читачів медіагрупи «Технології та Інновації» – журнального проекту «Ягідник»!

УВАГА! Для передплатників журналів «Технології та Інновації» надається знижка 10% вартості участі у заходах, організованих медіагрупою “Технології та Інновації”, зокрема, у конференції для представників садівничої галузі «Від землі – до готового продукту. Кісточкові» (травень), Всеукраїнському горіховому форумі для професіоналів і початківців (вересень), конференції для представників садівничої галузі «Від землі – до готового продукту. Зерняткові» (жовтень), дегустаційному конкурсі «Народна дегустація соків прямого віджиму» (жовтень) і конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» (грудень).