Передплата на журнал

«Ягідник»: передплатна кампанія на 2020 рік триває!

Пропонуємо вам оформити передплату на всеукраїнський галузевий журнал «Ягідник» і гарантовано отримати актуальну інформацію із сучасного ягідництва: від планування ягідника, вирощування ягідних культур до їх зберігання, заморозки, переробки і подальших продажів.

Приєднуйтеся до Клубу постійних читачів медіа-групи «Технології та Інновації» – журнального проекту «Ягідник»!

Оформити передплату на журнал «Ягідник»:

• за тел. +38 096 491 66 92, +38 068 513 31 87;

• e-mail nti.sad@gmail.com, sad2017@ukr.net.

З вами зв’яжеться менеджер проекту і оформить замовлення.

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Дати виходів журналу у 2020 році

    Ягідник №1 (17) 2020, терміни здачі в друк 25/03. Розповсюдження Квітень, Травень, Червень

    Ягідник №2 (18) 2020, терміни здачі в друк 20/06. Розповсюдження Липень, Серпень, Вересень

    Ягідник №3 (19) 2020, терміни здачі в друк 20/10. Розповсюдження Листопад, Грудень.

    Ягідник №4 (20) 2020, терміни здачі в друк 15/12. Розповсюдження Січень, Лютий.

«Ягідник» – це журнал для тих, хто прагне бути успішним у бізнесі та в житті. Отримайте користь від знань та досвіду лідерів ягідного ринку України, Польщі, Європи та світу.

Передплачуйте енциклопедію ягідного бізнесу журнал «Ягідник»!

Ви також можете оформити передплату на інші журнали проекту «Технології та Інновації»:

Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» (www.techdrinks.info) містить актуальну інформацію про нові технології в садівництві, столовому виноградарстві та горіхівництві, включаючи вирощування фруктів, горіхів, ягід, а також пропонує способи зберігання і переробки продукції садів і ягідників.

Журнал «Горішник» інформує про актуальні тенденції ринку горіхів, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування горіхів, і презентує нові технології та сучасне обладнання зі збору та переробки горіхів, сприяє у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок.

Ви можете обрати різні варіанти передплати:

1. Повний комплект («Садівництво і Виноградарство Т.І./Напої. Технології та Інновації» + «Садівництво і Виноградарство Т.І./Горішник» + «Ягідник» + «Пиво. Т.І.», всього 10 журналів).

2. Комплект «Сад» («Садівництво і Виноградарство Т.І./Напої. Технології та Інновації» + «Садівництво і Виноградарство Т.І./Горішник» + «Ягідник», всього 8 журналів).

3. Комплект «Напої» ( «Напої. Т. І.» + «ПИВО. Т. І.», всього 4 журнали).

5. Журнал «Beer Technologies», всього 4 журнали – спарені).

6. Журнал «Ягідник», всього 4 журнали).

А також будь-який інший комплект журналів за вибором.

Можлива також електронна передплата – це можливість отримувати PDF-версію журналів на власний і-мейл.

УВАГА! Для передплатників журналів «Технології та Інновації» надається знижка 10% вартості участі у конференціях, організованих медіа-групою Технології та Інновації: Міжнародний Горіховий форум «Від землі – до готового продукту», Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство», Міжнародна конференція для садівничої і переробної галузей «Від землі – до готового продукту» та Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації».