«Органічний сад» розширює плантацію лохини

 «Органічний сад» розширює плантацію лохини

Попри війну та складну економічну ситуацію, українські ягідівники продовжують розширювати свої плантації та розширювати насадження. Зокрема, компанія «Органічний сад» (ТМ Stynava organic garden), яка розташована в с. Верхня Стинава Львівської області і вважається найбільш високогірною плантацією в Україні, розширює плантацію лохини на 3 гектари.

– Завдяки ЗСУ маємо можливість збільшити наші насадження органічної лохини на ділянці, яка була готова ще два роки тому. Чудові саджанці від нашого давнього партнера – компанії Polska borowka – вже за кілька років будуть тішити вас смачною та корисною ягодою! – йдеться у повідомленні компанії на сторінці у фейсбуці.

Зазначається, що на плантації «Органічний сад» висаджуватимуть сорти Ліберті та Чандлер, які впродовж трьох сезонів гарно себе зарекомендували у кліматичних умовах Львівщини.

Як раніше розповідав керівник підприємства Богдан Боднар у коментарю проєкту «Ягідник», ділянка тривалий час певний час була накрита агротканиною, адже для того, щоб не втрачалася якість і ґрунтосуміші, і агротканини, там вирішили найближчим часом висадити лохину.

Читайте також: Мармуляди і не тільки: кооператив «Як Бджола» розвиває переробку

Ягідна галузь України в умовах війни. Результати міжнародної благодійної конференції для ягідівників (16–17 лютого, Рівне-Житомир)

Журнал «Ягідник»

Останні статті