«Органічний сад» планує досаджувати лохину

 «Органічний сад» планує досаджувати лохину

Попри війну та складну економічну ситуацію, українські ягідівники продовжують розширювати свої плантації та розширювати насадження. Взяти для прикладу компанію «Органічний сад» (ТМ Stynava organic garden), яка розташована в с. Верхня Стинава Львівської області і вважається найбільш високогірною плантацією в Україні. В сезоні 2023 року тут планують висадити лохину ще на 3 гектарах. Про це керівник підприємства Богдан Боднар розповів в ексклюзивному коментарю проєкту «Ягідник».

За його словами, частина плантації компанії «Органічний сад» площею 3 гектари вже певний час накрита агротканиною:

– Ряди вже готові, тому далі тримати їх під агротканиною немає сенсу, адже втрачається якість і ґрунтосуміші, і агротканини, яка на відкритому сонці руйнується. Окрім того, ми вже частково оплатили саджанці в розсаднику Polska Boruwka. Також компанія «Метахім» уже має можливість постачати системи зрошення, тому невдовзі будемо висаджувати нові рослини.

Богдан Боднар розповів, що обрав саджанці сортів Чандлер, адже в гірських умовах Львівщини він себе гарно зарекомендував. Окрім того, можливо, на плантації ще посадять сорт Дюк.

Читайте також: Через перенасичення ринку виробники лохини змінюють пріоритети

Журнал «Ягідник»

Останні статті