Олег Базюк, «Долина-Агро»: раджу обирати традиційні сорти лохини

 Олег Базюк, «Долина-Агро»: раджу обирати традиційні сорти лохини

Для закладання майбутніх плантацій лохини Олег Базюк, директор розсадника «Долина-Агро» з м. Долина Івано-Франківської області, рекомендує обирати класичні та традиційні сорти цієї культури – Дюк, Блюкроп, Блюголд та Елліот, оскільки є чимало питань щодо морозостійкості нових сортів. Таку думку Олег Базюк висловив під час візиту на підприємство співзасновника медіагрупи «Технології та Інновації», керівника проєкту «Ягідник» Надії Ящук.

– Я рекомендую звертати увагу саме на традиційні сорти лохини, які представленні в нашому розсаднику. Я був би дуже обережним з новими сортами, особливо з тими, які пропонують закордонні розсадники, оскільки виникають питання щодо їхньої морозостійкості. До того ж поки що немає чіткої впевненості, що вони будуть продуктивними, принаймні таку ситуацію ми спостерігаємо на плантаціях, де вже їх висаджено, – зазначив директор розсадника «Долина-Агро» Олег Базюк.

Здоровий і якісний садивний матеріал, який гарантує розсадник «Долина-Агро» – це основа успішного агробізнесу та розвитку плантації. Компанія займається вирощуванням саджанців лохини та рододендронів (а невдовзі й черешні, але про це – пізніше). Окрім того, підприємство отримало ліцензію на вирощування підщепи черешні Gisela 5 i 6, а також підщепи на абрикос і сливу

– Відомий розсадник «Долина-Агро» – це не просто підприємство, а цілий науково-дослідний центр, адже тут є власна лабораторія in-vitro, функціонують сучасні теплиці та навіть проводяться селекційні роботи, – зазначила Надія Ящук.

Детальний репортаж про діяльність розсадника «Долина-Агро», актуальний сортимент продукції, нові розробки та про плани на майбутнє буде опублікований у журналі «Ягідник» №4, робота над яким уже розпочалася. уже розпочалася. Слідкуйте за нашими новинами! Дізнатися деталі та контакти щодо передплати на журнал можна тут.

Оксана МАРЧУК

Контакти:

Олег Базюк, тел/факс +38 034 77 27851

e-mail: info@dolyna-agro.com.ua, bof@dolyna-agro.com.ua, www.dolyna-agro.com.ua

Журнал «Ягідник»

Останні статті