Одна з найбільших компаній України VITAGRO представить досвід вирощування зерняткових культур у Вінниці

 Одна з найбільших компаній України VITAGRO представить досвід вирощування зерняткових культур  у Вінниці

Фахівці ГК VITAGRO, головного садівничого партнера VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» і одного з найбільших садівничих господарств України, поділяться успішним досвідом вирощування зерняткових культур із учасниками конференції. Максим БОРТНИК, директор департаменту садівництва ГК VITAGRO, розповість в деталях, як побудувати успішний садівничий бізнес із зернятковими культурами.

У ГК VITAGRO, що на Хмельниччині, вирощують 430 га яблук, 21 га груші, 10 га сливи, 7 га черешні та 67 га смородини. Перші яблуневі сади висадили у 2010-му році. Спочатку сертифіковані саджанці купували в українських розсадниках, а згодом почали завозити їх з-за кордону, зокрема з Італії.

Середня урожайність яблуні в садах компанії – 42 т/га (на підщепі ММ106) і 50 т/га (на підщепі М9), груші – 15 т/га, сливи – 20 т/га, черешні – 5 т/га, смородини – до 5 т/га.

У ГК VITAGRO механізують практично всі етапи догляду за насадженнями – від обрізки до збору врожаю. Для цього використовують сучасну техніку: комбайн для збору ягід, підіймачі, трактори, контурний обрізувач. На території садів побудовані зберігально-сортувальні комплекси, загальний обсяг потужностей яких становить 15 000 тонн.

На зберігально-сортувальному комплексі у Свіршківцях діє найбільша в Україні сортувальна лінія потужністю до 14 тонн за годину. Таку ж лінію, яка забезпечує якісне сортування яблук за кольором, калібром та вагою, планують встановити і в ЗСК у селі Великі Жеребки. 

Продукція зберігається в герметичних камерах об’ємом від 150 до 240 тонн, змонтованих із пінополіуретанових сендвіч-панелей. Для охолодження використовуються фреонові холодильні станції на базі німецьких компресорів. Підтримання потрібного рівня кисню та вуглекислого газу забезпечує спеціальна система нідерландського виробництва. Це обладнання дає змогу зберігати фрукти близько року, при цьому втрати вологи становлять не більше ніж 1,2%. 

У ГК VITAGRO врожай фруктів реалізують на ринку та в мережах супермаркетів. А нещодавно розпочали активно розвивати й експортний напрям. Найновіші площі засаджували експортоорієнтованими сортами, популярними в країнах Перської Затоки і Середньої Азії. Ці площі вийшли на повне плодоношення, тож за кордон уже спрямували перші гуртові поставки яблук сортів Гала Роял, Гала Шнига, Шнига Ред.

Детально про досвід побудови такого успішного бізнесу, про становлення торгової марки компанії ГК VITAGRO дізнаєтеся на пленарному засіданні конференції.

Не пропустіть можливість зустрітися із досвідченими садівниками!

Нагадаємо, що cадівнича конференція «Від землі – до готового продукту». Зерняткові» буде тривати 2 дні.

28 жовтня – пленарне засідання з виступами фахівців у галузі садівництва, столи переговорів із представниками торгових мереж та страхових компаній, виставка обладнання, техніки і технологій від українських та іноземних компаній; презентація та дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, а також напоїв: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д; Народна Дегустація соків прямого віджиму із фруктів і ягід.

29 жовтня – бізнестур на на провідні садівничі та переробні підприємства України– «Фруктона ВН» та «Агрокалина Фрутс».

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представників торгових мереж і компаній-експортерів.

Нагадаємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала у 2020 році у Львові більше 250 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі тощо.

Ставте нагадування у своєму календарі і вже реєструйтеся на конференцію!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний Садівничий партнер – ГК VITAGRO
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».
Головний технологічний партнер – Розетта Агро

Партнери бізнестуру –«Фруктона ВН», «Агрокалина фрутс»

Реєстрація вже розпочалася!

Умови участі в конференції:

В якості учасника

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»«Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – знижка 10%.
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ
і Корпорації «Вінницясадпром» – знижка 10%.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

БОНУС! Для учасника конференції – можливість придбати Передплату за 2021 рік на зниженою ціною: «Садівництво і Виноградарство& Горішник», «Садівництво і Виноградарство& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн) *Акції не сумуються.

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», ««Горішник»«Напої. Технології та Інновації»

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com (координатор проєкту)

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Місце проведення – Готельно-ресторанний комплекс «Гостевія», Вінницька обл.,

с. Стрижавка. Телефон для бронювання номерів тел. 096 507 1022 (при бронюванні казати «на садівничу конференцію»).

Готелі поряд: Готель «Казка», тел. +38(096)6960402
Готель «Дубовий Гай», тел. +38(066)0960242

Журнал «Ягідник»

Останні статті