OctoFrost – найкраща IQF-технологія на ринку заморожених ягід

 OctoFrost – найкраща IQF-технологія на ринку заморожених ягід

Заснована 1999 року компанія OctoFrost пройшла довгий шлях у галузі переробки заморожених продуктів. Свій успіх її фахівці вбачають у тому, що завжди тут працювали, прислухаючись до потреб своїх клієнтів та співпрацюючи з експертами харчової промисловості. OctoFrost пропонує обладнання для термічної обробки харчових продуктів, а саме: бланшування, варіння, охолодження та IQF-заморожування.

ПОЧАТОК ШЛЯХУ ДО IQF

Технологія індивідуальної швидкої заморозки IQF (I – individually, Q – quick, F – frozen) почала розвиватися ще у 60-х роках минулого століття.

Отже, IQF включає заморожування сировини окремими фракціями за допомогою потоків холодного повітря. Цей тип заморожування набагато швидший і тим самим забезпечує вищу якість продукту порівняно із традиційним способом. Компанія OctoFrost оновила технології індивідуальної швидкої заморозки IQF.

Для українських переробників ягід OctoFrost пропонує камери для заморозки та охолоджувачі IQF, які разом можуть збільшити потужність морозильної камери і забезпечити високу якість заморожування.

IQF BERRIES (ТЕХНОЛОГІЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ШВИДКОЇ ЗАМОРОЗКИ ДЛЯ ЯГІД)

Завдяки збереженню поживних властивостей на IQF Berries зростає попит у Європі. Все більший попит мають і ягоди зі Східної Європи. Це зацікавлення спонукало виробників звернути увагу на високу якість та харчову безпеку, як того вимагають світові трейдери. OctoFrost врахував ці потреби під час розробки морозильної камери IQF та IF Chiller (охолоджувача).

Всі ці функціональні особливості допомагають при обробці ягід з IQF, роблять їх привабливими для західних покупців, які у пошуку високоякісних та безпечних продуктів індивідуальної швидкої заморозки. Тунельна морозильна камера OctoFrost має заокруглені кути, похилі поверхні та змінні опорні плити, які можна легко очистити. Це забезпечує безперервне виробництво навіть при перемиканні між різними партіями продукції. Також окремо розташований моноблочний корпус дозволяє легко прибирати під морозильною камерою.

ВИСОКА АВТОМАТИЗАЦІЯ – МІНІМАЛЬНА РОБОЧА СИЛА

Через міграцію українців до інших країн у пошуках заробітку вартість робочої сили для переробників ягід постійно зростає. Ось чому серед унікальних переваг обладнання OctoFrost є його висока автоматизація, що значно знижує потреби в робочій силі. Для роботи з нашими інноваційними опорними плитами OctoFrost потрібна лише одна особа – для обслуговування, а саме заміни та чищення плити без жодних простоїв виробничого процесу.

Клієнти OctoFrost стверджують, що у попередніх сітчастих тунелях були сліди від сітки на продукції, що означало неправильне поводження і тим самим приводило до великих втрат. Тепер із плитами OctoFrost потрібно лише 5 хвилин, щоб змінити їх і запустити в роботу.

Окрім безпеки харчових продуктів, модернізовані змінні плити зменшують витрати на робочу силу, збільшують вихід продукту і тим самим роблять процес більш ефективним.

ШВИДКЕ ОХОЛОДЖЕННЯ І ЗМЕНШЕННЯ ВИПАРОВУВАННЯ

Охолоджувач OctoFrostTM IF Chiller використовує до 90% менше води, ніж інші системи охолодження води, завдяки системі її рециркуляції та фільтрації. Унікальна система фільтрації забезпечує найвищі результати щодо санітарних умов, надаючи повністю чисту і безпечно фільтровану воду. Окрім того, температура води у всьому охолоджувачі IF Chiller, включаючи Plate Heat Exchanger (PHE), теплообмінник пластичного типу та водяний фільтр, залишається нижчою від критичних +6 °C, щоб гарантувати безпеку харчових продуктів. Це означає, що охолоджувач може працювати безперервно без необхідності заміни води до кінця виробничого дня.

Системи душу та поперечного потоку води разом із технологією струменевого охолодження забезпечують швидшу передачу тепла, що приводить до зменшення споживання енергії на кілограм продукту. Секція рекуперації тепла на початку охолоджувача OctoFrost доповнює енергоефективність усієї системи.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ МІНІМІЗАЦІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВИТРАТ

Енергоефективність є одним з основних ключових моментів морозильної камери OctoFrost, яка пропонує найменше споживання енергії (на 20–30% менше, ніж традиційне) завдяки регульованій швидкості обертання вентилятора в морозильних камерах IQF. Для деяких легких продуктів швидкість не перевищує 30%. Унікальна аеродинаміка в морозильній камері дозволяє нам легко реалізовувати продукти IQF преміумкласу з найменшими експлу таційними витратами.

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЗНАНЬ ЧЕРЕЗ OCTOFROST LINK

OctoFrost Link – це глобальний форум, заснований 2017 року, що об’єднує виробників харчової промисловості у секторі переробки, які використовують обладнання OctoFrost, з трейдерами в харчовій промисловості. Це ворота до світових покупців високоякісної продукції IQF. Членство безкоштовне для всіх клієнтів OctoFrost, які можуть легко отримати доступ до банку 200 трейдерів усього світу з безлічі додатків, як-от: IQF berries, IQF Vegetables і багато інших.

МИ ПРОХОДИМО ЦЕЙ ШЛЯХ РАЗОМ ІЗ ТОБОЮ

OctoFrost пропонує своїм клієнтам та партнерам повну установку, а також навчання персоналу і постійне консультування. Усі свої знання та досвід ми використовуємо для того, щоб допомогти переробникам розвивати свій бізнес.

Дізнайтеся більше про OctoFrost за посиланням www.octofrost.com

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті