Обсяги перуанської лохини продовжують зростати

 Обсяги перуанської лохини продовжують зростати

Очікується, що виробництво лохини в Перу у 2023 році зросте на 25% завдяки новим площам і більшому, ніж очікувалося, експорту на початку року. Про це йдеться в матеріалі на сайті fruitnet.

У Перу очікується сплеск експорту лохини в першому кварталі 2023 року. Консалтингова компанія з виробництва фруктів FreshFruit Peru заявила, що соціальні заворушення, які охопили країну наприкінці 2022 року, змусили компанії відкласти збір врожаю, що призвело до накопичення фруктів. які тепер потрібно буде зібрати та відправити протягом наступних тижнів.

Загалом прогнозується, що експорт зросте приблизно на 25% у 2023 році – до понад 365 000 тонн.

Зростання є результатом не лише більших обсягів зібраного врожаю за перші три місяці року, а й того, що у другій половині року у виробництво введено нові площі.

Однак у FreshFruit Peru заявили, що збільшений обсяг не буде відповідати вартісному вираженню через падіння міжнародних цін. Очікується, що загальний дохід досягне 1,7 мільярда доларів США в 2023 році, що на 21 відсоток більше, ніж у минулому році, коли Перу експортувало 292 000 тонн лохини на суму 1,405 мільярда доларів США.

Читайте також: 2023 рік знову може стати складним для перуанської лохини

Журнал «Ягідник»

Останні статті