Обладнання для підготовки, сортування, заморожування та сушіння сировини

 Обладнання для підготовки, сортування, заморожування та сушіння сировини

Продаж ягід лохини або черешні вимагає ретельної підготовки, особливо, якщо йдеться про експорт цих ягід.

Від охолодження після збору до сортування і пакування готової продукції варто дотримуватися холодового ланцюга постачання продукції до споживача.

Компанія Elifab надає комплексне рішення щодо сортування і пакування лохини та черешні. Це найсучасніші і найточніші лінії у відсортовуванні дефектів, м’якості і калібруванні ягід, які оснащені сучасними камерами з високою роздільною здатністю від компанії Ellips і відповідним програмним забезпеченням. Сортувальні машини мають найменш можливі габарити і водночас високу продуктивність і делікатне ставлення до ягід.

Пакування можливе в ящики до 5 кг за допомогою напів автоматичних наповнювачів на виходах або на мультиформатній зважувально-пакувальній машині, яка дозволяє пакувати у будь-яку упаковку (панетки, розкладачки, стакани, відра з пластику або картону).

Це можна зробити на машинах компанії PND.

На машинах DF можна відділити плодоніжки суниці перед заморожуванням і за потреби розрізати плід навпіл чи на четвертини.

Яблука та груші можна очистити на машинах PL. Вони бувають різної продуктивності і дають можливість вирізати серцевину, очистити від шкірки, порізати на дольки або сегменти. Є машини, які можуть вирізати серцевину і нарізати яблука на кільця залишивши шкірку на продукті.

Також є машини для очистки від шкірки дині, гарбуза, ківі, лимона, апельсина, ананаса тощо.

Оптичні сортувальні машини нового покоління DRYCE від Raytec Vision є найкращим вибором завдяки низці переваг, які забезпечують високу якість сортування зі стабільною і високою продуктивністю.

DRYCE – це оптична сортувальна машина з ка- мерами високої роздільної здатності, робота якої базується на технології Decaray – 12-частотній технології з кольоровими та інфрачервоними частота- ми, які можна поєднувати в будь-яких комбінаціях (макс. 10 частот в одній комбінації), які роблять систему сортування потужною та ефективною і які досліджують продукт із обох сторін.

Технологія Decaray – це поєднання в одній машині всіх можливих сортувальних технологій, зокрема аналіз прозорості й аналіз вмісту хлорофілу, що дає високий результат у відсортовуванні сторонніх предметів, дефектів продукції тощо. Машина має вбудований вібраційний подавач і конвеєр відходів. Також машина може бути оснащена системою «3 виходи»: 1-й сорт, 2-й сорт, дефект.

Сушіння ягід, фруктів і ягід на сушильних машинах Tecnofrutta – це найекономніший варіант з огляду на використання різних енергоносіїв.

Багаторівневі конвеєрні сушильні машини забезпечують найкращий результат у найкоротший термін і з найменшим використанням енергоносіїв на одиницю продукції.

Машини є універсальними і можуть сушити будь-яку плодоовочеву продукцію від ягід і фруктів до грибів, зелені, трав. Універсальність машини дозволяє отримати як напівсушену продукцію, так і хрусткі чіпси завдяки налаштуванням температури сушіння, швидкості руху конвеєрів тощо. Принцип дії ґрунтується на видаленні вологи з продуктів через примусову циркуляцію гарячого та сухого повітря, яке створюється аеротермічною групою. Це цілком природний процес, який забезпечує високий рівень якості. Процес реалізується з метою збереження властивостей продуктів.

Контакти:

ТОВ «Толсма Текнік», www.tolsma.com.ua

+38 (050) 474-77-60, +38 (050) 440-57-90

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату  україномовного журналу «Ягідник», а також російськомовного у форматі PDF можна за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Вартість передплати журналу «Ягідник» становить 650 грн, російськомовної версії у форматі PDF – 25 (без урахування комісії банку)

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті