Об’єднана виставка ЕxpoSE & ЕxpoDirekt відбудеться в Німеччині

 Об’єднана виставка ЕxpoSE & ЕxpoDirekt відбудеться в Німеччині

17–18 листопада 2021 року в Messe Karlsruhe більш ніж 380 представників спаржевого та ягідного секторів зберуться на 25-ій міжнародній виставці ExpoSE, а також на 10-му найпотужнішому в Німеччині ярмарку сільськогосподарського маркетингу – ЕxpoDirekt.

Після вимушеної перерви у 2020 році через коронавірус подвійний ярмарок нарешті буде святкувати 25-ту річницю виставки ExpoSE (провідної в Європі виставки з вирощування спаржі та ягід) і 10-й рік існування ExpoDirekt (найбільшої виставки Німеччини з прямого сільськогосподарського маркетингу). І розпочнеться ця подія з інновацій, цілеспрямованих експертних знань та численних заходів щодо мережевих можливостей. 32-й Spargeltag, Beerensymposium та Direktvermarkterforum (день спаржі, конференція ягід та форум прямих маркетологів) пропонує широку програму підтримки, яка включена у вартість квитків на виставку, тобто відвідувачі зможуть відвідати її без додаткових витрат. З нагоди 25-річчя ExpoSE всі відвідувачі віком до 25 років зможуть потрапити на ярмарок безкоштовно.

– Виклики для спаржевої та ягідної промисловості різноманітні: все більш екстремальні погодні умови, зростання виробничих витрат, значно більші витрати на оплату праці, дефіцит працівників на період збору врожаю, підвищення цін на сировину, припинення використання засобів для захисту рослин і так далі. Тому на нашій виставці – ExpoSE & ExpoDirekt – ви зможете дізнатися про ті важливі інновації, які полегшують повсякденну роботу і заощаджують час та гроші, – наголошує Саймон ШУМАХЕР, генеральний директор Асоціації виробників спаржі та полуниці Південної Німеччини (Verband Süddeutscher Spargel- та Erdbeeranbauer e.V. – VSSE) та організатор ExpoSE & ExpoDirekt.

БЕЗПЕЧНІ ВІДВІДИНИ ЯРМАРКУ З КОНЦЕПЦІЄЮ КОНТРОЛЮ ІНФЕКЦІЙ І ВІДСТЕЖЕННЯМ

Асоціація виробників спаржі та суниці Південної Німеччини дотримується концепції боротьби з коронавірусною інфекцією під час проведення ярмарку. Проходи між трибунами будуть завширшки 3–5 м, приміщення провітрюватиметься, у залі буде достатня кількість санітайзерів. На ярмарок допускають лише вакцинованих учасників, а також тих, хто одужав після ковіду або має негативний ПЛР-тест.

Крім того, учасникам необхідно дотримуватися відстані 1,5 м, носити маски, а також дотримуватися загальних правил гігієни.

Задля безпеки, пов’язаної з коронавірусом, буде потрібна попередня реєстрація для участі у виставках на вебсайті www.expo-se.de. Це означає, що вхідні й паркувальні квитки будуть доступні лише в інтернеті до дати виставки.

ЮВІЛЕЙНА ПРОПОЗИЦІЯ: ВІДВІДУВАЧАМ ВІКОМ ДО 25 РОКІВ – БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД

Незважаючи на скасування ярмарку минулого року, Асоціація виробників спаржі та суниці Південної Німеччини не підвищила ціни на участь у заході. Під час ювілейної виставки експоненти можуть отримати знижки на свої стенди, а всі відвідувачі до 25 років – безкоштовний вхід на ярмарок.

 ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДОСТУПНА ЗА АДРЕСОЮ ТУТ.

Асоціація виробників спаржі та суниці Південної Німеччини – найбільша в Німеччині асоціація виробників спаржі та суниці, яка налічує понад 650 членів. Вона з 1996 року організовує виставку ExpoSE, провідний захід у Європі з виробництва спаржі та м’яких фруктів, а також з 2011 року – ЕxpoDirekt, найбільшу в Німеччині виставку прямого маркетингу сільського господарства.

Читайте також9-10 грудня відбудеться міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації»

Журнал «Ягідник»

Останні статті